Погода: 22°C

Середа, 07 жовтня 2015 06:56 Прочитано 10183 разів

Лысенко Сергей Николаевич

Автор
 • font size decrease font size increase font size
 • Print
 • Email
 • Media
Rate this item
(0 голосів)
Лысенко Сергей Николаевич кандидат в Бучу

Народився 24.10.1984 року в с. Балкове Токмацького району Запорізької області в сімї вчителів.1990-1998 - навчання в Балківській ЗОШ. 1999-2002 - навчання  у спеціалізованій  гімназії №27 м. Запоріжжя (з поглибленим вивченням історії та права), яку закінчив у 2002 році з середнім балом атестату про середню освіту 11,24 бали.

2002-2006- навчався в Київському Національному Університеті внутрішніх справ України за спеціальністю правознавство, який закінчив у 2006 році та здобув кваліфікацію – юрист, отримавши вищу юридичну освіту та диплом з відзнакою.

Media

 • Год рождения: 24.10.1984 г.р.
 • Партия: Сила людей
 • Деятельность: Адвокат
 • Образование: Высшее
 • Место проживания: Буча
 • Лого партии: Лого партии


Кандидат Лысенко

2006 - робота в органах внутрішніх справ. 2009 року приватна юридична практика, з 2010 року адвокатська діяльність.Одружений . Виховую сина 2008р.н.

Сьогодні перед бучанцями стоїть нове завдання. Потрібно не тільки обрати собі нову  владу, але й сформувати дієві механізми контролю за нею.

За останні роки політичні програми партій та кандидатів суттєво не відрізнялися. Всі програми містять цілі про реформування економіки та покращення соціального захисту населення. Політичні сили, що приходили до влади, не впроваджували ці програми в життя. А люди не мали змогу впливати на бездіяльність тих, кого обрали. Це є однією з причин розчарувань виборців у перші роки діяльності кожної новообраної влади.

Щоб уникнути цього потрібнозабезпечити виконання трьох речей: 

 • -звітність депутата перед громадянами. 
 • -вільний діалог влади та громадян. 
 • -процедура відкликання депутатів.

 

Проблема працевлаштування в місті нині стоїть на першому місці. Домагатимусь розвитку конкурентного середовища в  малому та середньому бізнесі. Всі ми розумієм, що треба не лише збереження існуючих , а і створення нових робочих місць в місті , щоб уникнути соціальної напруги в майбутньому.

Доступність якісного медичного обслуговування.

Доступне якісне медичне обслуговування в місті — одна з основ збереження здоров’я кожного з мешканців. Домагатимусь зміни сучасної медичної системи, яка є зараз, шляхом  будівництва  нових поліклінік і розвиток медицини в місті, реформувати підхід до оплати праці медичних працівників та їх відповідальності за здоров’я кожного мешканця.

Розвиток системи якісної освіти

Якісна освіта — основа розвитку кожної людини. Необхідно передбачити доступність та якість освіти для дітей, котра є основою для подальшого життя, учнів місцевих навчальних закладів усіх рівнів та форм власності.

Домагатимусь створення прозорого економічного простору, який дозволить у найближчі роки подвоїти інвестиції у розвиток міста. Це дасть додаткові кошти на будівництво шкіл, доріг,водопровід і дозволить створити нові робочі місця у нашому місті.

Влада повинна  забезпечувати комфортні та безпечні умови життя людини незалежно від місця її проживання. 

З повагою до людей та турботою про наше спільне майбутнє. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 10183 разів Last modified on Понеділок, 12 жовтня 2015 11:06

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту