Погода: 22°C

Понеділок, 05 жовтня 2015 18:23 Прочитано 8442 разів

Борзило Игорь Николаевич

Автор
  • font size decrease font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Media
Rate this item
(0 голосів)
Борзило Игорь Николаевич кандидат Ирпень

народився 17 жовтня 1964 р. у місті Ірпінь.
Навчався у 2-й загальноосвітній школі міста Ірпінь на вул. Тургеневській, яку закінчив у 1981 році.
З 1981 по 1986 році - навчання в Київському технологічному інституті харчової промисловості. По закінченню отримав диплом спеціаліста інженера-механіка харчових виробництв.

MediaЦього ж року пішов служити авіамеханіком вертолітних військ до Прибалтійського військового округу.

З 1988 року розпочав трудову діяльність. Працював на підприємстві «Київхарчналадка» за спеціальністю інженер-механік.

З жовтня 1990р. по квітень 1991 – оператор газового опалення Українського лісобудівного підприємства.

З листопада 1992 р. по грудень 1994 р. займав посаду комерційного директора СП «ЗАІР ЛТД». Організував цілу мережу цього підприємства.

Став засновником фірми з тканинного бізнесу, яка і зараз є одним з лідерів у своїй галузі по Україні.

У 2008-2009 роках Ігор Борзило почав активно займатися політикою. Восени 2010 року Ігор Борзило був обраний депутатом Київської обласної ради.

Працював першим заступником міського голови Вишневого у 2009-2010 роках. У 2010-2011 роках першим заступником голови Києво-Святошинської райдержадміністрації з питань соціально-економічного розвитку. В 2013-2014 роках обіймав посаду першого заступника Ірпінського міського голови.

В 2014 році за власною ініціативою Ігор Миколайович створив та очолив громадську організацію "Мій Ірпінь", яка спрямована працювати на благо Ірпінського регіону.

Не дивлячись на скрутні часи, Ігор Миколайович намагається власними зусиллями надати дієву допомогу кожному, хто звертається до нього та залучити якомога більше людей для сумісною праці по благоустрою міста."

Також активно займається спортом. Має нагороди з тенісу та хокею. виступає на любительському рівні за команду «ЗАІР» (вигравала Кубки відкриття та закриття сезону) у чемпіонаті України «40+». Окрім того Ігор Борзило грає у футбол, їздить на велосипеді, займається плаванням, зокрема фрідайвінгом.

Ігор Миколайович вважає, що заняття спортом допомагає згуртуватися й організуватися, правильно розподілити свій час, завдяки чому налагодити роботу свою та свого колективу, аби вона була ефективнішою.

Передвибона програма: немає інформації

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 8442 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту