Погода: 22°C

Понеділок, 05 жовтня 2015 16:25 Прочитано 8228 разів

Свистович Мирослава Богдановна

Автор
  • font size decrease font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Media
Rate this item
(3 голосів)
Свистович Мирослава Богдановна г. Ирпень

Миросла́ва Богда́нівна Свисто́вич (нар. 25 лютого 1970) — український громадський діяч, політик, колишній міський голова Ірпеня.

Життєпис
Закінчила економічний факультет Київського університету у 1996 році.

Була активною учасницею кампанії «Україна без Кучми» та Помаранчевої революції. На президентських виборах 2004 року очолювала Ірпінський виборчий штаб Віктора Ющенка

Міський голова Ірпеня
Мирослава Свистович здобула перемогу на місцевих виборах 2006 року і була оголошена ТВК міським головою Ірпеня в березні того ж року. Тривалий час це рішення не оприлюднювалося через те що підтримуваний партією «Наша Україна» кандидат Олег Бондар подавав численні скарги до суду, вимагаючи визнання виборів недійсними.

У своєму інтерв'ю 2014 року Мирослава Свистович стверджувала, що під час її перебування на посаді мера, їй пропонували 2 000 000 доларів лише за те, аби вона не протидіяла забудові заплави Ірпеня

3 квітня 2007 року Ірпінська міська рада проголосувала за зняття Мирослави Свистович з посади, 5 червня Верховна Рада затвердила проведення виборів мера на 17 червня 2007 року.

В листопаді 2007 року її було поновлено на посаді Київським адміністративним апеляційним судом, проте до кабінету міського голови її так і не пустили. За час судових процесів міська рада кілька разів збиралася для вирішення численних земельних питань, депутатами було роздано кількадесят гектарів землі.

Особисте життя
Заміжня за громадським діячем Михайлом Свистовичем, пара виховує двох дітей: старшого сина Ярослава та молодшу доньку Ладу. Вся родина мешкає в однокімнатній квартирі у місті Ірпінь Київської області.

На початку 2014 року Мирослава навчалася в аспірантурі Національної академії державного управління при Президентові України.

Предвыборная программа:

Наша команда об’єднує людей, які є фахівцями і мають великий досвід у різних сферах суспільного життя. Це дало нам можливість підготувати широку програму  яка включає в себе найрізноманітніші потреби людини:  екологія, енергозбереження, соціальний захист, економіка, безпека, інтереси людей з особливими потребами, боротьба з наркоманію, комунальні послуги і тарифи.

Детально ознайомитися  з нашою програмою можна на сторінці «СИЛА ЛЮДЕЙ В ІРПЕНІ» у фейсбуці.

Тому я зупинюся лише на деяких аспектах нашої програми, які на мою думку є головними  на сьогоднішній день, для вирішення усіх інших соціально-економічних питань.

Навіть не маючи більшості у міській раді, ми можемо робити багато речей, які впливатимуть на якість прийнятих нею рішень.  Перш за все, мова іде про постійне інформування виборців про ті рішення, які приймаються радою та вивчення  врахування думки виборців при голосуванні за ті чи інші проекти рішень.

Втім, якщо мене оберуть міським головою і нам вдасться провести до міської ради свою більшість, я бачу своє першочергове завдання у врегулюванні наступних сфер:

Земля

Більшість кандидатів сьогодні намагаються отримати депутатський мандат для того щоб отримати можливість розпоряджатися цим ресурсом на свою користь. Саме з метою дерибану у списках більшості так званих рейтингових олігархічних партій ідуть забудовники.

Я і моя команда обіцяємо припинити дерибан землі, якщо матимемо більшість у міській раді.

Земля є одним з найголовніших  ресурсів громади за рахунок якого може розвиватися економіка міста. Неправильне використання землі міста може призвести до його деградації і занепаду. Обов’язок міського голови і депутатів міської ради розпоряджатися землею виключно на користь  громади і  за її участі.

Ми вважаємо, що правильне розпорядження землею включає:

-  проведення суцільної інвентаризації землі, створення на її основі геоінформаційної карти з даними про всі земельні ділянки  з подальшим розміщенням всієї інформації в інтернеті у відкритому доступі;

- пріоритетне виділення землі під будівництво об’єктів соціальної інфраструктури та екологічно безпечних та науково ємких підприємств, які принесуть місту робочі місця та доходи в бюджет;

-  виділення землі під комерційні цілі лише на підставі аукціону або відкритого конкурсу;

-  розробку та затвердження в статуті міста справедливого та прозорого  принципу виділення земельних ділянок під житлове будівництво в першу чергу тим  сім’ям, у яких жоден член не реалізував своє право на приватизацію землі.

Будівництво

З 2011 по 2015 р кількість людей які мешкають в Ірпені збільшилася вдвічі  з 40 до 82 тисяч населення. При цьому не збудовано жодної школи, збудовано два садочки: один приватний і один садочок на 75 місць. Черга на садочки 3000 чоловік.

Ми повинні розуміти, що неконтрольоване будівництво – це насправді не розвиток міста, а створення  та накопичення проблем, які з кожним днем вирішувати буде все складніше. Зокрема, віддаючи землю під багатоповерхове будівництво-

- ми створюємо  додаткове навантаження на соціальну та комунікаційну інфраструктуру міста;

-  ми втрачаємо можливість її альтернативного використання  під будівництво об’єктів, які б дали місту робочі міста та додаткові надходження в бюджет;

- ми зменшуємо кількість землі де могли б бути побудовані заклади соціальної інфраструктури; школи, садочки, заклади культури, що знижує комфортність проживання у нашому місті;

- ми знижуємо привабливість нашого міста як  курортно-рекреаційного регіону та перетворюємо його на спальний район Києва,  більшість мешканців якого працюють і сплачують податки в столиці, а відповідною соціальною інфраструктурою користуються за місцем проживання;

- віддаючи землю під багатоповерхове будівництво ми зменшуємо кількість земель запасу міста, за рахунок яких кожна родина мала б отримати гарантовані їй Конституцією 10 соток землі для будівництва власного будинку;

- віддаючи земельну ділянку в лісі ми погіршуємо екологію, забираємо у наших дітей  право на безпечне довкілля прирікаємо їх на низку хвороб  характерних для  мешканців тих регіонів де бракує чистого повітря та води.

Ми вважаємо, що за умови нестачі води, обмежених потужностей щодо водовідведення, відсутності інших  закладів міської інфраструктури потрібно негайно припинити багатоповерхове будівництво, дозволивши його тільки на місці старих гуртожитків та хрущовок.

Економіка

Як уже було сказано вище економіка міста залежить від того як воно розпоряджається своїми ресурсами.

До  ресурсів, яким сьогодні може розпоряджатися наше місто і будувати свою економіку  є: земля, ліс і лісове повітря, запаси Радону,які є нашим рекреаційним потенціалом,  запаси торфу, туристичний потенціал, Люди.

Якщо вміло поєднати всі ці компоненти, ми можемо зробити наш регіон економічно самодостатнім і комфортним для проживання людей місцем.

Нажаль, сьогоднішня і попередні міські влади нещадно знищують земельний ресурс використовуючи його виключно у власних інтересах і на шкоду  міста.  Прибутки від використання нашої з вами землі ідуть не в міський бюджет і не на вирішення проблем міста та задоволення потреб громади, а  власні кишені представників влади та близьких до неї забудовників.  А місту  при цьому залишаються проблеми у вигляді нестачі садочків, шкіл, води, зелених насаджень, погіршення якості довкілля і тп.

Наш план

- Заборона на багатоповерхове будівництво. Накладання мораторію на знищення зелених зон

- Створення, за участі громади, Стратегічного плану економічного розвитку який би враховував інтереси розвитку громади, а не окремих представників міської влади та забудовників. Визначення основного напрямку  (кількох напрямків розвитку) розвитку міста найближчі 15 років, залучення відповідних інвестиційна.

- Створення покрокового  реалізації визначеної економічної  стратегії розвитку;

- Визначення земельних ділянок необхідних для залучення інвестицій відповідно до визначених напрямків економічного розвитку. Оголошення конкурсу серед інвесторів на їх освоєння.

- Внесення до генерального плану, змін, які передбачили б місця для будівництва шкіл, садочків, інших об’єктів соціальної інфраструктури необхідних для комфортного життя в місті.


 Агітаційна листівка

Агитация Сила Людей by web9594

Media

  • Год рождения: 25.02.1970 г.р.
  • Партия: Сила Людей
  • Деятельность: Помічник-консультант народного депутата України
  • Образование: Высшее
  • Место проживания: Ирпень
  • Лого партии: Лого партии


BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 8228 разів Last modified on Вівторок, 13 жовтня 2015 15:54

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту