Новости Вишневое Новости Вишневое

Вишневе забарвлюється у жовту блакить

Post by: 08 июня, 2014

Першого червня у Міжнародний день захисту дітей вжевтретє вишнівчани прикрасили одну зі стін міськоїбагатоповерхівки у жовто-блакитні кольори.

Ініціатором прикрашення міста виступила громадська ініціатива«Люблю Вишневе». Стартом патріотичної акції став першийнаціональний прапор, який був встановлений на дахувишнівського житлового будинку міським активістом СергіємГулієвим. Підтримати ініціативу побажали безліч вишнівчан,серед яких опинився громадський активіст Іван Гришин, якийзазначив, що акція триватиме доти, доки у Вишневому незалишиться жодної непривабливої будівлі спаплюженоїаматорським графіті або непристойними написами.

 

 Ініціативні вишнівчани вже розфарбували дві трансформаторні підстанції, а також елемент стіни будинку у центрі міста. Щоразу акціянабирає обертів, і тепер стає все більше бажаючих прикрасити рідне Вишневе. Наразі у патріотичних розфарбовуваннях беруть участьшколярі, активісти, спортсмени і навіть найменші вишнівчани, яким стає до вподоби прикрашати місто у якому вони живуть.

Щоразу по завершенню фарбувальних робіт, всі, хто долучився до національної течії виконують гімн України.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Прочитано 13314 раз