Громадські слухання: Громадськість напроцювала проект рішення по першому питанню громадських слухань на 28.12.2016р.

Post by: Зореслав Замойський 22 декабря, 2016

Увага! 

Просимо долучитися усіх небайдужих до розробки проекту рішень на Громадські Слухання, щодо використання ІМР пайової участі в розвитку інфраструктури міста!!!

ПРОЕКТ №1


Sc1
http://irpen.net.ua/item/1956-gromadski-slukhannya-nachalas-pidgotovka-proektiv-rishennya-po-gromadskim-slukhannyam


Пояснення:
Відповідно до статей, 30, 40 Закону «Про регулювання містобудівної діяльності» та ст 71 Бюджетного Кодексу України передбачено, що забудовники повинні до завершення будівництва сплатити до Бюджету розвитку міста кошти в розмірі від 4% до 10% собівартості будівництва на розвиток інженерної та соціальної інфраструктури.

В цих статтях, також чітко передбачено, що зменшення розміру сплати пайової участі ( зарахування виконаними роботами) відбувається лише в тому випадку якщо забудовник на виконуючи технічні умови видані йому комунальними підприємствами міста, змушений був виконати частину робіт по-за межами його земельної ділянки. Хочу звернути увагу, що в переважній кількості випадків це стосується водопостачання та водовідведення. Не можуть зараховуватися виконаними роботами садіння дерев у парках, купівля мінеральних добрив, чи реконструкція площі, яка не має відношення до забезпечення життєдіяльності об’єкту будівництва.
Також статтями 45 та 116-117 Бюджетного кодексу суворо заборонено здійснення розрахунків у негрошовій формі (тобто бартером, виконаними роботами, наданими послугами тощо)

Всупереч Чинному Законодавству Ірпінська міська рада прийняла Положення «про пайову участь замовників будівництва у розвитку інженерної та соціальної інфраструктури» яким в п. 3.1 Прикінцевих положень передбачила можливість зарахування пайової участі виконаними роботами, які не мають відношення до забезпечення життєдіяльності об’єкту будівництва.
Самого положення навіть не має на сайті ІМР .

Правда щось подібне без номеру та дати прийняття можна знайти тут вкінці документу натиснути «додаток»

http://imr.gov.ua/rishennya-miskoji-radi/2006-pro-vnesennya-zmin-do-rishennya-dvadtsyat-pershoji-sesiji-shostogo-sklikannya-irpinskoji-miskoji-radi-1192-21-vi-vid-15-listopada-2011-roku-pro-poryadok-zaluchennya-koshtiv-zamovnikiv-na-rozvitok-inzhenerno-transportnoji-i-sotsialnoji-infrastrukturi-m-irp

В зв’язку з цим, запропонований нами, Проект рішення №1 передбачає вилучення зазначеного пункту:
Вилучити із глави 3 ПОЛОЖЕННЯ Ірпінської міської ради
«Про порядок залучення коштів замовників будівництва об’єктів архітектури на розвиток інженерно-транспортної і соціальної інфраструктури м.Ірпінь» статтю 3.1 У випадку проведення робіт (будівництва, реконструкції, ремонту) поза межами земельної ділянки на якій знаходиться об’єкт будівництва та необхідні для розвитку соціальної інфраструктури міста Ірпінь, розмір пайової участі може бути зменшений (зарахований) за рішенням Ірпінської міської ради, за умови попереднього надання актів виконання таких робіт, виконавчої та технічної документації, як таку, що не відповідає нормам статтей 30, 40 Закону «Про регулювання містобудівної діяльності», унеможливлює ефективне та прозоре використання ресурсів громади, суперечить Бюджетному кодексу України, та призводить до недоотримання коштів до бюджету міста в особливо великих розмірах.

Просимо громаду, небайдужих людей включитися в процес обговорення запропонованого проекту.
Завтра буде поданий на розгляд наступний проект!

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2179 раз