Новус в Ирпене Новус в Ирпене

Стало відомо, коли і де в Ірпені відкриють супермаркет "Новус"

В Ірпені відкриється новий супермаркет – «Новус». Відкриття планують на кінець січня наступного року. Про це у своєму коментарі «Порталу Ірпеня» повідомив партнер мережі «Новус», більш відомий в Ірпені як депутат міської ради та власник забудованої компанії «Синергія-2» Ігор Оверко.


Супермаркет розташовуватиметься за адресою: вулиця Мечнікова, 118 у ЖК «Синергія-2». Його площа складатиме 600 квадратних метрів, з яких 400 і буде, власне, торговельним залом.
Магазин став співвласністю Ігоря Оверка, Юрія Марченка та Олександра Заболотнього за угодою франчайзингу. Місце для розташування підібрано не випадково. Адже район вулиці Мечнікова в Ірпені має найбільшу щільність забудови багатоповерховими будинками і, відповідно, там мешкає багато людей.


Тепер в Ірпені побільшає торговельних супермаркетів. Відповідно збільшиться конкуренція, розшириться можливість вибору для покупців. Як це відобразиться на ціновій політиці, якості товарів та обслуговуванні клієнтів, покаже час.
З відгуків покупців київських магазинів цієї мережі, в продажу завжди свіжі м'ясо-молочні продукти, оскільки «Новус» працює лише з прямими постачальниками.
Торгівельна мережа «Новус» була заснована у 2008 році литовським холдингом «БТ Інвест». В Україні інтереси компанії представляє ТОВ «Новус Україна». Вона і продає франшизу на відкриття магазину.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 10826 раз