Попередне засідання суду у справі Юрія Прилипка

28 листопада відбулося попередне засідання у кримінальній справі Юрія Прилипка. Як відомо селищному голові Гостомеля інкримінують заволодіння приватними коштами громадянина Олега Кошєлева в особливо великих розмірах шляхом шахрайства.Справу розглядає судова колегія під головуванням судді Яни Шестопаловой. На засідання прибув прокурор Ірпінської прокуратури В. Кочетов, який підтримує в процесі державне обвинувачення. Також прибули потерпілий та його представник.
Саме судове засідання тривало недовго з причини неявки адвоката підсудного (надані були документи, що адвокат перебуває в іншому судовому процесі). Суд закрив засідання з мотивацію, що відсутність адвоката в процесі, де обвинувачують особу в скоєнні тяжкого злочину, є прямим порушенням права громадянина.
Наступне судове засідання призначено на 12.00, 8 грудня. Сторона потерпілого продовжує наполягати, що мав факт шахрайства внаслідок якого, Олег Кошелєв позбувся більше 1 мільйона гривень.
Сам Юрій Прилипко категорично відкидає пред’явленні йому звинувачення і заявляє, про спроби тиску на нього з боку прокуратури.
«Портал Ірпеня» продовжить висвітлення процесу Гостомельського селищного голови.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2708 раз