Огорожі залізничної магістралі парканом в межах м. Ірпінь бути

Post by: Наталія Черненко 28 ноября, 2016

Нещодавно поблизу платформи залізничної станції «Ірпінь» стався жахливий випадок – під колеса електрички потрапив учень 5-го класу Ірпінської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 12.

Подібні трагічні випадки траплялися і раніше на станціях Буча та Коцюбинське. Неуважність на залізничних коліях, які несуть підвищену небезпеку призводить до таких летальних наслідків.
Як доводить практика, лише фізичний бар’єр є ефективним стримуючим засобом для тих, хто має намір проігнорувати безпеку і переходить залізничні магістралі в недозволеному місці. Також паркан вздовж колій, зокрема, в межах міста, виключає раптову появу на шляху домашніх, сільськогосподарських тварин. Тому, встановивши паркан та закривши вільний доступ до зони підвищеної небезпеки можна врятувати не одне людське життя…
Щоб виключити подібні трагічні ситуації мешканці Ірпеня ініціювали збір підписів під петицією щодо встановлення паркану вздовж залізничної колії. Станом на 28 листопада петицію підписали 212 осіб з 300 необхідних.
І ось міська рада відреагувала на ініціативу громадськості і пообіцяла встановити паркан уздовж залізничних колій на станції «Ірпінь». Паркан буде встановлено за сприяння голови Ірпінської міської ради та місцевого депутата Страховського А.А.
Мабуть не зайвим буде такий запобіжний захід й на інших залізничних станціях, зокрема й Бучі. Це, звичайно, спричинить певні незручності під час переходу залізничних колій, але ж збереже комусь життя.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2577 раз