В Ірпені відкрилася виставка присвячена війні на сході країни

Post by: Зореслав Замойский 21 ноября, 2016

З 21 по 25 листопада в залі засідань Ірпінської міської ради експонується виставка «Блокпост памяті». Експозиція присвячена подіям війни на сході країни, і включає в себе речі зібрані учасниками пошукової групи «Евакуація 200» та з наданих родичами особистих речей загиблих.

В перший день роботи виставки зала була заповнена школярами ірпінських шкіл. Керівник ГО «Цитадель» Павло Нетьосов розповідав дітям про характер та походження експонатів, присутнім демонстрували документальне відео подій літа 2014 року під Іловайськом.

За словами Павла Нетьосова виставка працює за підтримки громадських організацій учасників війні на сході та афганців. та небайдужих людей. «Тут є речі з війни. Савур-Могила, Іловайськ, Маріуполь, Дебальцеве, Донецький аеропорт. Експонати покладені в ящики з під снарядів. Друга частина це особисті речі чотирьох загиблих бійців, які ми отримали від їхніх рідних. Ми також акцентуємо увагу учнів та усіх відвідувачів на книзі пам’яті в якій містяться імена усіх загиблих на війні 3200 українських як військовослужбовців Збройних Сил, так і бійців добровольчих батальйонів».

Дивлячись на предмети війни та слухаючи розповіді учасників, присутніми відчувається велика актуальність припинення війні на сході України та потреба збереження пам’яті про полеглих на фронті.

 

block post 2

 

block post 3

 

block post 4

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1798 раз