В Ірпені було створено осередок Національної Спілки журналістів України, яку очолив Хафізов Костянтин

2 листопада у редакції «Інформаційного Портала» відбулися перші організаційні збори місцевого осередку Національної спілки журналістів України в місті Ірпінь. Захід пройшов під головуванням члена НСЖУ Костянтина Хафізова.

 Були розглянуті питання реєстрації осередку та прийому до спілки нових членів. Наголошувалося, що до неї можуть бути рекомендовані та прийняті тільки ті люди, які працюють на штатній або позаштатній роботі в ЗМІ, мають реальні періодичні публікації.

Також була мова про недопустимість публікацій членами осередку замовних бездоказових публікацій, що шкодять репутації людей та організацій. Крім того членами осередками НСЖУ були задекларіровани Європейскі цінності та норми праці журналістів.

Прозвучали пропозиції на предмет постійного і змістовного діалогу журналістської спільноти Ірпеня з владними структурами міста.

Біографічна довідка про Хафізова Костянтина:

Хафізов Костянтин, редактор газети "Інформаційний портал" та "Портала Ірпеня", працює в Ірпені з 2016 року. Хафізов є членом спілки НСЖУ з 2009 р. До окупації Крима проводив журналістські розслідування в Ялті та працював редактором газети "Южний Бульвар" та "Портала Великої Ялти". 
З біографією можно ознайомитись за посиланням: http://irpen.net.ua/component/content/article/2-uncategorised/49-khafizov-konstantin-ofitsialnaya-biografiya?Itemid=101

Хафизов Константин

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1686 раз