Погода: 12°C

П'ятниця, 30 серпня 2019 07:10 Прочитано 1317 разів

А Ви вже чули про недільну школу у нашому храмі? Якщо ні, тоді ви просто не можете пропустити відкритий урок!

Автор

8 вересня о 12:00 на території храму Покрови Божої Матері ПЦУ в м. Ірпінь на діточок чекатиме квест на Біблійну тематику, англійська мова, цікаві поробки, веселі спортивні розваги та смаколики.
"Не забороняйте дітям приходити до Мене" - такими словами Бог кличе до Себе кожного з нас, від малого до великого.
Недільна школа є першою сходинкою до пробудження і виховання віри у дітей. І хай вас не лякає слово “школа” - заняття у храмі відбуваються у ігровій інтерактивній формі, де дітям цікаво і весело. Гуртом у живому спілкуванні вони пізнають основи християнської віри, знайомляться із церковними традиціями, стають кращими і добрішими. Іскра віри, запалена у юній душі, завжди допоможе зробити правильний вибір, подолати труднощі, встояти і не схибити у складних обставинах сучасного швидкого і мінливого світу. Ким би дитина не стала у дорослому житті, повнота знання прикрасить і вдосконалить її особистість. Така людина виросте свідомим християнином і живим членом Церкви Христової.

А в неділю 1 вересня після літургії (приблизно о 10 год.) відбудеться молебень і благословення дітей на новий навчальний рік! По закінченні діти отримають подарунки і поласують кавуном!

Наш храм знаходиться за адресою м. Ірпінь вул. Котляревського 50а, у Покровському парку (парк дерев'яних скульптур), навпроти Алеї Героїв АТО.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1317 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту