Погода: 14°C

Четвер, 18 липня 2019 16:07 Прочитано 2709 разів

Таїнство духовного відродження

Автор

Перші двері, які ми відчиняємо на шляху нашого спасіння, це є двері Таїнства Святого Хрещення.
Хрещення – це таїнство входження до Церкви та народження для вічного життя у Царстві Божому. “Хто не народиться від води і Духа, не може увійти в Царство Боже” (Ін 3,5). Таїнство духовного народження відновлює в нас можливість до богоспілкування.
Таїнство хрещення є священнодійством, в якому віруючий у Христа, через триразове занурення у воду, закликаючи ім'я Пресвятої Тройці - Отця, і Сина, і Святого Духа, омивається від первородного гріха, а також від усіх гріхів, вчинених ним до хрещення, відроджується благодаттю Духа Святого в нове духовне життя (духовно народжується) і робиться членом Церкви, тобто благодатного Царства Христового.

Таїнство хрещення встановилене Господом нашим Ісусом Христом. Він освятив хрещення Своїм власним прикладом, охрестившись від пророка Івана. Потім, після Воскресіння Свого, Він дав апостолам повеління: "Йдіть, навчайте всі народи, хрестячи їх в ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа" (Мф 28, 19).

Хрещення необхідне кожному, хто бажає бути членом Церкви Христової. "Якщо хто не народиться водою і Духом, не може увійти у Царство Боже", - сказав Сам Господь (Ін 3, 5).

Для прийняття хрещення необхідні віра і покаяння. Православна Церква хрестить немовлят за вірою їхніх батьків і хрещених батьків. Місія і завдання хресних батьків полягає у тому, щоб поручитися перед Церквою за віру охрещуваного. Коли він підросте, вони зобов'язані навчити його віри і потурбуватися про те, щоб їхній похресник став істинним християнином.
Православна Церква хрестить не тільки дорослих, але й малих дітей та немовлят. Основою для хрещення немовлят послужило те, що хрещення замінило старозавітне обрізання, яке чинилося над восьмиденними немовлятами. У Святому Євангелії християнське хрещення названо обрізанням "нерукотворним" (Кол. 2, 11-12); А святі Апостоли хрестили цілі родини, де, безсумнівно, були і діти. Немовлята, як і дорослі, причетні до первородного гріха і мають потребу в очищенні від нього. Сам Господь сказав: "Пустіть дітей приходити до Мене і не забороняйте їм; бо таких є Царство Боже" (Лк 18, 16).
Під час Хрещення людина, яка приймає таїнство (або хресні батьки, коли хрестять дитину) проголошує, що “вірує в Ісуса Христа як Царя і Бога”. Це означає не тільки визнання Ісуса Богом, а й прийняття Його заповідей основним законом життя. Визнавати буття Боже недостатньо для спасіння. Біси також знають, що Бог є, але їхня воля протилежна волі Божій. Від християнина вимагається довіра Богові та дотримання Його заповідей.
Оскільки хрещення є духовним народженням, а народжується людина один раз, то й Таїнство хрещення над людиною здійснюється один раз. "Один Господь, одна віра, одне хрещення" (Еф. 4, 5).
Замовити чи поспілкуватися про Таїнство Хрещення можна у нашому храмі, який знаходиться за адресою м. Ірпінь вул. Котляревського 50а, у Покровському парку (дерев'яних скульптур), навпроти Алеї Героїв АТО.
#церква #ірпінь #українська_церква #православний_храм #пцу #пцу_ірпінь #покрова #покрова_ірпінь #Таїнство_Хрещення

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2709 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту