Погода: -273°C

Субота, 03 грудня 2016 10:28 Прочитано 2196 разів

Мати-пенсіонерка просить про допомогу для лікування сина-інваліда першої групи

  • font size decrease font size increase font size
  • Print
  • Email
  • Media
Rate this item
(0 голосів)
Олександр Лавринович

П’ять років Олександр Лавринович прикутий до ліжка: його родина сподівається на допомогу
Материнська любов: Віра Лавринович просить допомогти її сину пролікуватися у санаторію.

До редакції «Порталу Ірпеня» звернулася Віра Лавринович з проханням допомоги. Вже більше як п’ять років вона доглядає свого сина, який внаслідок травми став інвалідом і не може пересуватися без сторонньої допомоги.
П’ять років Олександр Лавринович стоїть у черзі на путівку до санаторію. Та, на жаль, навіть отримавши її, він не в змозі поїхати на лікування, бо не надається право взяти із собою супроводжуючого. Це до того, що Олександр є пожиттєво інвалідом першої групи.

 

Media

  • Потрібна сума:: грн.
  • Картка Пріватбанку: 0000 0000 0000 0000
  • Яка потрібна допомога: ФінансоваТому Віра Олексіївна звертається до небайдужих людей, просить не залишити поза увагою її проблему бізнесменів, допомогти матеріально на поїздку до санаторію. Щоб вона могла супроводити сина на лікування (потрібні кошти на квитки та оренду помешкання), Віра Лавринович зверталася за допомогою до першого заступника міського голови Дмитра Христюка, він обіцяв звернутися до приватних структур за сприянням, однак до цього часу жодної реакції не спостерігається.
Паралельно за час відсутності сина в квартирі родина Лавриновичей має надію вирішити питання ремонту стелі їхньої однокімнатної квартири по вулиці Соборна, що була пошкоджена внаслідок аварії в тепломережі у 2013 році. Ремонт можна робити тільки за відсутності сина-інваліда, який не може пересуватися.
Редакція «Порталу Ірпеня» просить звернути увагу на проблеми цієї родини і допомогти. Вважаємо, що на потреби сім’ї не повинна закривати очі й міська влада.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2196 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту