Погода: 21°C

Четвер, 13 серпня 2015 07:00 Прочитано 4690 разів

Земля чи квартира? Допомога героям з АТО

Автор
Допомога героям з АТО

Довідка: На підставі пункту 14 статті 12 закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, учасникам бойових дій надаються пільги, зокрема, першочергове забезпечення жилою площею осіб, які потребують поліпшення житлових умов, та першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва, першочерговий ремонт жилих будинків і квартир цих осіб та забезпечення їх паливом.В Ірпінському регіоні залишається актуальним питання закупівлі житла сім’ям, члени яких загинули в АТО. Розмір житлової площі, на яку мають право учасники АТО та члени їх сімей складає 13,65 кв.м.

Про стан виділення земельних ділянок військовослужбовцям, які беруть участь в АТО, демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО та їх сім’ям розповів Ірпінський міський голова Володимир Карплюк: «Ми розуміємо, що маємо допомогти хлопцям, які повернулися з зони антитерористичної операції. Ми пішли двома шляхами: квартири і земельні ділянки, які ми повертаємо від недобросовісних орендарів. Громадська рада напрацює головні критерії першочерговості виділення земельних ділянок для учасників АТО, вирішення їх житлових питань. Щоб не було суперечок, що комусь дали кращу ділянку, а комусь гіршу, критерії до порядку надання земельних ділянок й квартир відпрацюють самі учасники АТО».

Нагадаємо, що в Ірпені відбулося оперативне засідання штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в АТО.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 4690 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту