Погода: -1°C

Четвер, 25 листопада 2021 10:50 Прочитано 634 разів

Бунт у фракції ЄС в Ірпені! Наталія Іздебска: депутат Ярослав Куц ошукав мера та депутатів ІМР

Автор

Політичній скандал почався у фракції ЄС в Ірпені: 25 листопада на своїй оф. сторінці депутат Наталія Іздебска написала звернення про "переворот" у фракції та зміни голово ЄС, яка була озвучена 25.11 на сесії.Іздеска пише: 

В зв’язку зі зверненням щодо зміни голови депутатської фракції ЄС, яка була озвучена сьогодні 25.11.2021 на сесії ІМР.
Згідно діючого регламенту присутність на фракції всіх членів фракції ЄС ІМР є обов’язковою!
Про мою відсутність фракція була проінформовано завчасно.
На час відсутності голови функції голови виконує заступник голови фракції, на якого покладаються обов’язки організувати фракцію - поінформувати ВСІХ членів фракціі про час та місце її проведення, щоб уможливити виконання регламенту усіма членами фракції, як мінімум в частині обов’язкової присутності на зборах фракції.
Ні я, ні депутат Тимур Нагалевський про таку зустріч в жоден спосіб поінформовані не були.
В зв’язку з цим, вважаю, це не була фракція. Це була зустріч колег. А всі «прийняті рішення» не мають законного підґрунтя.
Вважаю, що Ярослав Куц в такий спосіб ошукав ірпінського міського голову Alexandr Markushin та депутатів Ірпінської міської ради. А також, не вперше, жорстко порушив діючий регламент фракції та її рішення.
Вимушена про такі дії поінформувати вище партійне керівництво та підняти питання застосування імперативного мандату щодо вказаного депутата.

Ярослава Куца вже неодноразово звинуватили у зливі інтересів виборців в угоду забудовників від Нових Облич та синхронне з ними голосування
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 634 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту