Погода: -1°C

Вівторок, 23 листопада 2021 15:05 Прочитано 517 разів

Більше 3.14здатих квартир не буде? Офіс Уповноваженого із захисту державної мови просить "приструнити" неадекватну рекламну компанію забудовників.

Автор
Більше 3.14здатих квартир не буде? Офіс Уповноваженого із захисту державної мови просить "приструнити" неадекватну рекламну компанію забудовників.

На своїй офіційній сторінці у фейсбуці депутат Ірпеня Тимур Нагалевский повідомив, що дзвонили з офісу Уповноваженого із захисту державної мови. Щодо сумнозвісної реклами в Ірпені.Питали, чи ми не можемо навести лад самостійно на міському рівні. Бо скарги від ірпінців пішли до них нагору. Завтра буду пропонувати розглянути це питання на засіданні комісії Ірпінської міськради з питань регламенту, депутатської етики та внутрішньої політики, виявлення та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та інформаційної політики. Одна спроба вже була, не вистачило голосів. Також це питання вже розглядала комісія Київської облради. Але біл-борди висять досі уже понад місяць, як в само в Ірпені, так і на автошляхах, які сполучають Ірпінь зі столицею.
Крім того, сьогодні я звернувся до Ірпінського міського голови з проханням, аби він звернувся до кінцевого бенефіціарія компанії, яка рекламується в такий спосіб, і який є лідером політичної партії, яку представляє міський голова та найбільша фракція в міській раді. Міський голова запевнив, що звернеться і до бенефіціарія, і до його рекламної кампанії, яка монопольно тримає ринок зовнішньої реклами в місті.
Якщо й після цього нічого не буде вирішено, то я з колегами по міській раді готовий запропонувати звернутися разом з Уповноважений із захисту державної мови та Радниця-уповноважена Президента України з прав дитини до Міністерство внутрішніх справ і особисто до Денис Монастирський. - Написав депутат.

ShНагадаємо, що Ірпінь декілька років як заполонив пошлий креатив від рекламної агенції монополіста. А численні комісії та скарги не допомогали. Скоріш за все на увазі мається особисто Карплюк та його агенція монополіст Pr-line

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 517 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту