Погода: 8°C

Четвер, 16 вересня 2021 07:38 Прочитано 946 разів

Українець отримав Ігнобелівську премію з економіки за дослідження про зв’язок корупції з ожирінням чиновників

Автор НВ Бізнес
Українець отримав Ігнобелівську премію з економіки за дослідження про зв’язок корупції з ожирінням чиновників

Український вчений Павло Блавацький отримав Ігнобелівську премію з економіки за дослідження Ожиріння політиків і корупція в пострадянських країнах.
Професор французької школи бізнесу Монпельє Павло Блавацький отримав Ігнобелівську премію 2021 роки за відкриття про кореляцію між рівнем ожиріння у політика і рівнем корупції в країні. Про це повідомляється на сайті премії.

Ірпінь відмічається особливо "кругленькими" обличчями депутатів та чиновників, до яких у друзі потрапляють також "круглі" обличчя нардепів.Ігнобелівську премію щорічно вручають ученим, чию дослідження виявилися «цікавими і навідними на роздуми».

Як зазначає The Times, скануючи фотографії міністрів з колишніх радянських республік і використовуючи алгоритм для розрахунку індексу маси їх тіла, Блавацький виявив кореляцію між надлишковою вагою політиків і місцем країні в індексі сприйняття корупції Transparency International.

До роботи в школі бізнесу Монпельє Блавацький викладав економіку в Школі менеджменту і управління Університету Мердока (Австралія) і працював професором експериментальної економіки в Інституті державних фінансів Університету Інсбрука (Австрія).

Також Блавацький працював доцентом в Інституті емпіричних досліджень економіки Цюріхського університету (Швейцарія).

Він захистив докторську дисертацію з економіки в Карловому університеті в Празі і ступінь магістра з економіки в Кембриджському університеті. На його Facebook сторінці вказано, що Блаватский виріс у Львові і раніше також навчався в Львівському Національному університеті ім. Івана-Франка.

Роком раніше українські вчені отримали Ігнобелівську премію за дослідження черв’яків. Фізик Іван Максимов і прикладний математик Андрій Потоцький, які працюють в Австралії, в своїй роботі показали, що черв’яки вібрують, як вода.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 946 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту