Погода: -2°C

Середа, 15 вересня 2021 09:04 Прочитано 2010 разів

15 вересня стартував перший етап Громадського бюджету с. Гостомель

Автор Офіційний сайт Гостомеля

Два мільйони гривень на реалізацію ваших ідей! Відтепер проєкт можна подати за QR-кодом! І всі подробиці дізнатися за посиланням на сайті, адреса котрого на ілюстраціях.Уже третій рік поспіль в нашій громаді працює інноваційний механізми залучення громадськості до розподілу коштів місцевого бюджету. Місцева ініціатива, як форма прямого волевиявлення мешканців СТГ спрямована на демократичний процес підтримки громадою шляхом електронного подання й голосування за ту чи іншу ідею конкурсних проєктів. 

За час дії Громадського бюджету облаштовувалися нові алеї, відкривалися комп’ютерні класи, шкільні кінотеатри й лабораторії. Не будьте осторонь такого унікального процесу. Наразі вже реалізовано проєкти стосовно облаштування вуличних тренажерів, шкільного кінотеатру, оздоровлення дітей, сучасної актової зали, шкільного міні-парку, багато проєктів в процесі роботи.

Громадський бюджет Гостомеля

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2010 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту