Погода: 7°C

Неділя, 29 серпня 2021 13:13 Прочитано 1370 разів

Чергова "зрада" в Ірпені з участю депутата та борда. Пояснення від депутата А.Страховського.

Автор

29 серпня в Ірпені стали роздувати "Зраду" за участю депутата-забудовника від "Батьківщини" Андрія Страховського. Причиною зради став борд, який знаходиться біля переїзду з макетом до "Дня пам‘яті захисників України" та зображеннями ветеранів ато. Забудовника звинуватили в неповазі до ветеранів. Андрій Страховський вже дав пояснення на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці. Про це читайте далі.  

 Андрій Страховській: 
Андрій Страховський депутат ІрпеняПротягом декількох років місцеві жителі бачили рекламу моєї компанії на великих бігбордах в Ірпені: біля залізничного переїзду, набережної, водоканалу, автовокзалу. Іноді, в свята, нічого не погоджуючи зі мною, мою рекламу заклеювали на кілька днів, потім я повертав її на місце.
Так сталося і цього разу: 21 серпня було заклеєно моє привітання з Днем Незалежності іншим сюжетом - пам'яті про загиблих. Я прекрасно розумію, що цей сюжет був і до Дня Незалежності, і до сьогоднішньої дати - Дня пам'яті. Тому і в цей раз закрив очі, вирішивши залишити поздоровлення, адже це важливо і цінно для сімей загиблих, для міста. Важливо і для мене, бо компанія Strakhovskyi Group бере участь у Програмі підтримки учасників АТО Бучанського району - ми будуємо для бійців безкоштовне житло. Станом на сьогодні - 35 учасників вже отримали ключі від своїх квартир, 40 - чекають найближчим часом.
Ця реклама повинна була заклеїтися моїм сюжетом з 1 вересня. Але у рекламної агенції, яка займається обслуговуванням бігбордів, на вихідних з'явився вільний час, і все відбулося трохи раніше. Дізнався я про це вже по факту, коли все було зроблено.
Це просто збіг обставин, який стерв'ятники розносять, щоб заподіяти біль сім'ям Героїв і заробити собі політичні бали.
Вічна пам'ять нашим захисникам!

"Зраду" з цього приводу поширював скандально відомий депутат з від партії "Нові обличчя" Антон Головенко
Головенко и Страховский
 
 
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1370 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту