Погода: 6°C

П'ятниця, 18 червня 2021 07:25 Прочитано 2755 разів

Нардеп Андрій Клочко, що приїхав піаритись до Ірпеня, був спійманий журналістами BIHUS.Info на автівки з фейковими номерами.

Автор

9 червня до Ірпеня приїздив депутат Верховної Ради Андрій Клочко, де разом з місцевими чиновниками, у радянському стилі “високо оцінив” роботу місцевої влади, а саме свого кума О.Маркушна. 

MediaЖурналісти BIHUS.Info опублікували сюжет про високопосадівців, що їздять на авто з фейковими номерами. В лави яких і потрапив кум Маркушина - Андрій Клочко.

Пряма мова:

Йой, а хто це тут ганяє на фейкових номерах? Так це ж нардеп зі "Слуг" Андрій Клочко. На фото він за кермом білого фольксвагена, от тільки у базах МВС цей номерний знак зареєстрований за КІА. ? За законом, він не має користуватись номерами прикриття, і тому тут варіантів не дуже багато: або Клочко насправді не депутат, а оперативник в глибокому парламентському тилу. ? Або він приліпив чужі номери до свого авто, щоб уникнути штрафів.
Хто ще з нардепів ганяє на фейкових номерах – дивіться в блозі Anastasiya Usenko: https://youtu.be/gMhBF7DV39E
Як гадаєте, чому поліція не помічає несправжні номери на авто нардепа?

Андрій Клочко на фейкових номерах

https://www.facebook.com/bihus.info/posts/4184516058267732


Після показової фотосесії з місцевими чиновниками та сюжетів на пропагандистських фейкових ЗМІ ITVua, отримав доволі критичні зауваження від мешканців Ірпеня, бо в Ірпені багато проблем, серед яких немає потреби, наприклад, будувати “великий льодовий стадіон”. 

Коментарі про Андрія Клочко


Олексій ЗіневичКоментар Олексія Зіневича: “Кум нашого місцевого фунта-мера Маркушина зе-нардеп Андрій Клочко, вирішив відкрити приймальну нашому місті. Пан Андрій дуже хоче собі зробити позитивний імідж, та дуже хоче у Верховну Раду на другий термін.

Нагадаю тим хто не знає, офіційним помічником Клочка був сумновідомий Сергієнко, якому ЗМІ приписують схему ДАБІ 5$ за метр хабаря, схема вигадана 10 років тому і пережила Януковича, Порошенка, чудово працює за Зеленського.

Зараз правда розцінка зросла до 8$. Разом з Сергієнком Клочко проходить по ряду кримінальних впроваджень:

https://bit.ly/3v4rWoZ

Саме існування схеми хабарів робить марним будь-які зусилля громади у відстоюванні законності у галузі містобудування.

Крім того, Андрій Клочко разом з Сергієнком є фігурантом кримінального впровадження по торгівлі посадами у ДАБІ:

https://bit.ly/3w701WW

Оригінал поста: https://www.facebook.com/zinevych.oleksii/posts/1191391811324237

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2755 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту