Погода: 9°C

П'ятниця, 02 квітня 2021 16:50 Прочитано 158 разів

Член партії Європейська Солідарність: Христюк з Куцом використали прихильників ЄС в Ірпені, щоб провести у міську раду зрадників

Автор
Член партії Європейська Солідарність: Христюк з Куцом використали прихильників ЄС в Ірпені, щоб провести у міську раду зрадників

Нещодавно була публікації про, ще одного депутата-зрадника Когут Сергій від начебто опозиційної (до Нових Облич) партії Європейська Солідарність, тим самим ця партія провела до міської ради Ірпеня найбільшу кількість зрадників. Про свій вихід з партії та гучну заявку зробив один з активних членів ЄС Ірпеня Микола Малуха на своїй сторінці у Фейсбуці.  

Пряма мова: 

Микола МалухаА-ха-ха, №3 у списку Ірпінської ЄС, ноунем, вчорашній студент, за якого вписувались нинішній керівник фракції Куц та голова штабу Христюк. Це ще раз нагадування, що ЄС - це ніяка не опозиція, а бізнес, де продаються місця у списках, а потім роблять квадратні очі.
Христюк з Куцом використали ідіотів на кшталт мене як презервативи, щоб їм робили двіжуху і безкоштовну агітацію (різниця за виконані роботи була покладена у кишеню), а потім на перші місця повставляли всяких когутів та павлових або водіїв Сюмар.
Щиро ваш, член партії Європейська солідарність Микола Малуха
P.S. Сподіваюсь, мене виключать з партії за публічне очорнення світлового імені партії та її мудрого керівництва.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 158 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту