Погода: 6°C

Вівторок, 16 березня 2021 08:30 Прочитано 239 разів

38 випуск газети Ірпінський вісник вийшов з фейком на обкладинці

Автор

16 березня по Ірпеню розповсюдили 38 випуск газети "Ірпінській Вісник", де публікувались прізвища депутатів "зрадників", які голосували за багатоповерхову забудову Ірпеня. До лав зрадників потрапили депутати "Голосу", 
"ЄС", "Батьківщини" та "Свободи". Але, депутати та громадські діячі спростували цей фейк.  

Ситуацію прокоментувала лідерка ірпінського голосу, депутатка Михайлина Скорик-Шкарівська:
Михайлина Скорик-ШкарівськаШановні сусіди!
Звертаюся до вас як депутатка по округу №4 Ірпінська міська рада.
Хто ще не знає, мене звати Михайлина Скорик-Шкарівська, я очолюю фракцію ГОЛОС Ірпінської громади і ми системно боремося із забудовою приватного сектора Ірпеня висотками.
Окрім того, ми вимагаємо від «нових облич» спочатку робити документи, а потім починати будівництво - не залежно від того, це приватна, комунальна чи орендована земля. Бо правила одні для всіх.
На сесії 11 березня ми змогли вкотре призупинити рішення на будівництво 5-поверхівки в городах на Новооскольській, 34, голосували проти 70 висоток і понад 600 таунів на 7100 осіб на заплаві в Стоянці та проти забудови висотками зони рекреації на 11-й лінії.
За що нам опоненти мстять інформаційно, оббрехавши як наші опозиційні фракції, так і конкретних депутатів зі Свободи, ЄС, Батьківщини та Голосу, які становлять антикарплюкову меншість.
Була видана і поширена по місту брехлива газета Газета "Ірпінський вісник", про те, що ми підтримуємо забудову приватного сектора Ірпеня. Це - маніпуляція. Ми КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ висоток у зоні приватої забудови.
Але дозволи на них дають завдяки рішенням виконкому, який очолює Олександр Маркушин, та підписам головного архітектора Михайла Сапона.
З прикрістю мушу констатувати, що редакторка брехливої газети - це теж депутатка Зоряна Міронішена від фракції Слуга народу, ставлениця забудовника Anton Mironchuk, до якого у багатьох з вас є питання по конкретних «заморожених» будинках, у тому числі і поруч з приватним сектором по вулиці Єсеніна.
Олімп, Нью Йорк, Чехов, Єсенін - всі ці проблемні ЖК його рук справа. Ми готові допомагати всім інвесторам вивести ці історії в законне русло.
Але зараз дуже прошу про інше - зберіть газети і віддайте їх нам. Ми хочемо зняти відеоспростування.
Мій номер: 0674084002. Найкраще писати у вайбер, бо вдома поганий зв‘язок.
Газети також можна віддавати нашим помічникам Ірина Онищук, Tatyana Tyrnova, Тетяна Федотова, Наталія Василенко, Оксана Ройко та всім іншим представникам Голосу в Ірпені.Зіневич Олексій
Після того як представники Свободи, Голосу, ЄС та Батьківщини відмовились голосувати за забудову заплави, Ірпенем почали поширювати щербинівське лайно. Нагадаю, Ірпінський вісник, це газета яка належить Мирончуку, а пише це лайно депутатка від Слуг Мірошина.
P.S. Хто ще хоче в інвестраду, з Карплюком розмовляти про інвестиції?

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 239 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту