Погода: 0°C

Вівторок, 05 січня 2021 08:41 Прочитано 3735 разів

Результати виборів 25 жовтня 2020 року депутатів Гостомельської селищної ради та Гостомельського селищного голови Бучанського району Київської області

Автор

На офіційному сайті Гостомельської селищної ради були опубліковані результати виборів 25 жовтня 2020 року депутатів Гостомельської селищної ради Бучанського району Київської області.За виконанням вимог статті 282 Виборчого кодексу України, постанови Центральної виборчої комісії від 29 грудня 2020 року № 583 та від 3 січня 2021 року №2, Центральна виборча комісія повідомляє про результати виборів, обраного Гостомельського селищного голови Бучанського району Київської області та обраних депутатів Гостомельської селищної ради. 

Гостомельським селищним головою було обрано Прилипко Юрія Ілліча, 11.08.1960 року народження, висунутий шляхом само висування. У результаті голосування виборців за Гостомельського селищного голови відали 2 181 голос.

rezultaty vyboriv 1

rezultaty vyboriv 4

rezultaty vyboriv 3

rezultaty vyboriv 2

На кожного депутата від Інформаційного порталу буде складено досьє, прохання зв'язатися за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 3735 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту