Погода: 0°C

Середа, 30 грудня 2020 20:13 Прочитано 450 разів

Головні брехуни року Ірпеня: “Муніципальна варта, як найкраще громадське формування Київщини з охорони порядку”. Офіційне Спростування від поліції.

Автор
Головні брехуни року Ірпені: “Муніципальна варта, як найкраще громадське формування Київщини з охорони порядку”. Офіційне Спростування від поліції.

22 грудня фейкове інформаційна агенція ITV поширила черговий фейк, в цей раз намагались нахвалювати Муніципальну варту Ірпеня та опублікували викривлену та маніпулятивну інформацію.

А саме: “«Ірпінська муніципальна варта» увійшла в трійку найкращих громадських формувань Київщини з охорони громадського порядку, які за підсумками 2020 року відзначило Головне управління Національної поліції в Київській області. Про це стало відомо під час обласного форуму «Місцеве самоврядування, безпека, громада, закон», який відбувся в Ірпені, повідомляється на сторінці «Мунварти» у фейсбуці.” 

Фейкова муніципальна варта

Редактор Інформаційного Порталу Хафізов Костянтин подав інформаційний запит в Головне управляння національної поліції в Київській області та вже 30.12 отримав відповідь.


Питання, що задав редактор:
На сайті інформаційної агенції ІТВ https://itvua.tv/news/irpins-ka-munitsypal-na-varta-uviyshla-v-triyku-naykrashchykh-hromads-kykh-formuvan-kyivshchyny-z-okhorony-poriadku/ було опубліковано: 

«Ірпінська муніципальна варта» увійшла в трійку найкращих громадських формувань Київщини з охорони громадського порядку, які за підсумками 2020 року відзначило Головне управління Національної поліції в Київській області. Про це стало відомо під час обласного форуму «Місцеве самоврядування, безпека, громада, закон», який відбувся в Ірпені, повідомляється на сторінці «Мунварти» у фейсбуці.

Прощу дати відповіді на такі питання:

1. Чи дійсно Головне управління Національної поліції в Київській області відзначило Ірпінську муніципальну варту, як найкраще громадське формування

2. Якщо так, то за які заслуги, була нагороджена мун варта м.Ірпінь

Відповідь від поліції:
Працівники ГУНП в Київській області не визначали кращі громадські формування та не нагороджували ГФ якимись заохочуваннями.

Заохочували виключно, персонально членів ГФ.

Виходячи з вищесказаного, встановлено, що Головне управління Поліції в Київської області не визначало Ірпінську муніципальну варту, як найкраще громадське формування з охорони громадського порядку в Київській області.

Поліція про Варту

З цим фейком розбиралося телеканал Погляд: Мунварта Ірпеня – одна з «кращих» в області: черговий фейк від провладних піарників

Перше згадування про цей фейк було на сторінці громадського діяча Людмили Першин, де в коментарях фейкове видання ITV намагалось виправдовуватись, але відповідь поліції все це спростовує.

ITV varta3

Цей фейк поширили такі видання, як Моя Київщина (занесено до реєстру фейків), Ірпінський вісник (перший фейк на цьому виданні).  

Фейкове видання ITV є основним рупором Муніципальної варти Ірпеня і як ми вважаємо показує інформаційну політику керівництва міста та Мун. варти. 

ITV varta2

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 450 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту