Погода: 0°C

Понеділок, 28 грудня 2020 14:39 Прочитано 4671 разів

Голові Конституційного Суду України Олександру Тупицькому відправлено повідомлено про підозру

Автор

За даними, які стали відомі у результаті слідства, було з'ясовано, що у 2018 році, Голова Конституційного Суду України (КСУ), вчинив підкуп свідка для відмови від давання показань або давання неправдивих показань, діючи в особистих інтересах.Протягом 2018-2019 років він тричі надав слідчому Управління спеціальних розслідувань Генерального прокуратури України неправдиві показання, поєднані зі штучним створенням доказів захисту, для протиправного заволодіння майновими активами ВАТ «Зуївський енергомеханічний завод», розташованого на Донеччині.

У зв’язку з тим, що Олександр Тупицький Голова КСУ не з’явився на виклик до Офісу Генерального прокурора та не надав необхідні документи про поважність причин неявки, було надіслано поштою повідомлення про підозру. Про це у понеділок, 28 грудня, повідомили у пресслужбі Офісу генпрокурора.

Tupitskiy Oleksandr

У відомстві зазначили, що Тупицький не з'явився у призначений час для проведення процесуальних дій.
Як пояснили свої дії в Офісі генпрокурора: "Він повідомив, що не може прибути через сімейні обставини, проте не надав документи про поважність причин неявки. Повідомлення про підозру вручається в день його складання, а в разі неможливості вручення надсилається поштою того самого дня".

28 грудня Президентові України було відправлено клопотання про відсторонення його від посади судді Конституційного Суду України строком на два місяці.

Але відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 4671 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту