Погода: 0°C

Середа, 23 грудня 2020 14:42 Прочитано 4508 разів

Канал "ITV" подає викривлену інформацію, маніпулюючи думкою мешканців?

Автор

22 грудня канал "ITV" оприлюднив новину, де розповів про те, що Муніципальна варта Ірпеня увійшла в трійку найкращих громадських формувань Київщини з охорони громадського порядку, які за підсумками 2020 року відзначило Головне управління Національної поліції в Київській області. 

Але як стало відомо, ГУНП в Київській області ніякі конкурси не проводило, ніякі підсумки не підбивало, ніякі формування не визнавало найкращими. Лише було письмове звернення громадської спілки "Громадська безпека +380" з запрошенням щодо участі працівників превенції поліції в щорічному зібрані спілки. В листі також було прохання щодо заохочення деяких членів ГФ.

21 грудня в Ірпені відбулося зібрання спілки в якому взяли участь 7 організацій області, які займаються напрямком безпеки. На цьому зібранні трьох працівників області члени спілки відзначили подяками. Серед них - подяку отримав один чоловік з Ірпеня. Подяки, які отримали члени різних громадських формувань, були за підписом працівника превенції ГУНП за погодженням кандидатур, які йому надали місцеві осередки.

Отже, можна зробити висновок, що привладний канал ITV подає викривлену інформацію, маніпулюючи думкою мешканців. У результаті канал ITV використав поліцію для піару мунварти.

Як стало відомо, після того, як канал розмістив в коментарях фото подяки, яку отримав працівник Мунварти, що наразі в Ірпені існує дві "Муніципальні варти":
- Комунальне підприємство "Муніципальна варта".
- Громадське формування "Муніципальна варта".
Подяку отримав не працівник комунального підприємства Мунварта, а працівник громадського формування Мунварта.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 4508 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту