Погода: -1°C

Субота, 19 грудня 2020 14:17 Прочитано 1667 разів

Прес-секретар Бучі Вікторія Ляховець сфотографувала свято св. Миколая та зробила піар місцевій владі та Федоруку на чужих подарунках

Автор
Вікторія Ляховець сфотогравувала свято св. Миколая та зробила піар місцевої владі та федоруку на чужих подарунках

Дуже сумна історія трапилась в день св. Миколая в Бучі. Місцеві "пропагандисти" зробили піар на чужому святі. Про це написав на своїй сторінці волонтер Сергій Урбан та вибачився перед батьками дітей, які зібрали гроші на подарунки. Пряма мова:
Хочу попросить прощение у родителей пятиклассников и самих школьников средней школы г Буча за недоразумение,которое произошло по непонятным причинам...
Ко мне обратились школьники и их родители с просьбой помочь организовать поздравления,для деток с инвалидностью.
Ребята собрали крупную сумму денег,купили много шоколада и фруктов...
Несколько дней назад школьники,родители и классный руководитель собрались возле центральной елки с детьми,которых они поздравили и подарили очень много тёплых эмоций...
И все вроде было хорошо,но мимо проходил пресс-секретарь Бучанского городского совета Вікторія Ляховець,которая попросила детей попозировать на камеру своего телефона... и вот сегодня мне начинают звонить родители и задавать вполне адекватные вопросы:
«Почему вышла публикация на официальной странице БМР с их фотографиями и текстом,в котором всячески благодарят за подарки мэра Anatolii Fedoruk ???»
Мне нечего было ответить родителям,поэтому и пишу данную публикацию со своими официальными извинениями.
Ведь если бы я был там в тот день физически,то не допустил бы всего этого!

Урбан про Федорука


Коментарі під сторінкою Бучанської міської ради:

propaganda buchi mikolyi

Можливо А.Федорук навіть не знає про цей пост, але ситуація прикра, за яку варто вибачитись. Зазвичай таку маніпуляцію та пропагандистські фейки використовували чиновники Ірпеня, видаючи заслуги інших людей за свої. 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1667 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту