Погода: 0°C

П'ятниця, 18 грудня 2020 13:29 Прочитано 1225 разів

Депутат Роман Погорілий вимагає звільнити Данилюк з посади начальника фінуправління Ірпеня

Автор

Роман Погорілий написав депутатське звернення, на ім'я Ірпінської міського голови, у якому зазначалося, що Євгенія Данилюк порушила закон і недбало поставилася до своїх обов'язків, а точніше чиновниця не виконала вимоги статті 75-1 Бюджетного кодексу України та не склала прогноз міського бюджету.
Зазначені обставини у документі підтверджуються самою пані Данилюк у відповіді на звернення депутата Погорілого. Євгенія Данилюк наразі буде нести дисциплінарну відповідальність відповідно до статті 121 Бюджетного кодексу України.


Як зазначив депутат Роман Погорілий у своєму звернені: "Відповідно до статей 3, 7 і 20 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Данилюк Є.В. була призначена на посаду начальника фінансового управління Ірпінської міської ради, присягала вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України. Проте порушила присягу і має бути звільнена із займаної посади"

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1225 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту