Погода: 0°C

Четвер, 10 грудня 2020 09:50 Прочитано 1033 разів

Апеляційний суд відмовив ексочільниці Коцюбинського Ользі Матюшиній у повторних виборах у селищі

Автор
Апеляційнй суд відмовив ексочільниці Коцюбинського Ользі Матюшиній у повторних виборах у селищі

«Шостий апеляційний адміністративний суд поставив остаточну крапку на політичних фантазіях Ольги Матюшиної, яка останні кілька років тероризувала громаду Коцюбинського. Перевиборів у Коцюбинському не буде!» - написав Коцюбинський селищний голова Сергій Даніш на своїй сторінці у Фейсбук. Також він зазначив, що попри свою поразку на виборах і «незважаючи на чітку та однозначну волю громади, Матюшина забажала оновлення складу ТВК і перерахунку голосів. А коли, перерахунок підтвердив правильність і законність процесу волевиявлення, подала в суд із вимогою проведення перевиборів.»

Разом з тим селищний голова зазначив, що «Ольга Матюшина забажала, щоб кілька мільйонів гривень пішли не на ремонт доріг у Коцюбинському, не на оновлення дворів, не на розвиток селища, а на задоволення її політичних амбіцій! Вона хотіла, щоб селище продовжувало жити в скандалах та інтригах, як вона до цього звикла. Але суд зупинив це свавілля.»

Сама ж Ольга Матюшина на своїй сторінці на Фейсбук написала пост, в якому перечислила деталі у справі: 

“За результатами розгляду судами моїх апеляцій та практики застосування Виборчого кодексу України встановлено, що:

– якщо ти обраний депутатом, то марно оскаржувати невідповідність виборчих процедур, оскільки за словами суддів немає чого жалітися, бо мети досягнуто))

– можна надрукувати інформацію про результати виборів на нікому невідомому аркуші паперу, яке гордо зветься газетою, заднім числом укласти договір, який звісно не зареєстрований у казначействі, і оголосити результати виборів. До речі, спочатку пані Малишко казала, що друк газету оплачувала з власних коштів, а потім сама(!) розносила її по поштових скриньках. То ж прошу відписатися в коментарях, кому пощастило))

– можна зменшувати суб’єктам виборчого процесу строки на оскарження протиправних дій СТВК, оскільки 2/3 депутатів не можуть чекати, їм треба працювати… як вони «працювали» під судами, то тема для окремого посту

– можна заплатити за архів, витратити бюджетні кошти, підписати акт виконаних робіт, але нічого туди не здати…так буває

– можна сфабрикувати протокол безперервного засідання розпущеним складом СТВК і принести його лише в судове засідання, в перерві дописавши потрібні абзаци, які підтвердять позицію нового складу СТВК;

– можна фізично перешкоджати доступу до приміщень виборчої комісії, а потім щиро казати, що зареєстрованих (!) скарг не було, суд при цьому закриє очі на заяви в поліцію

– можна проігнорувати 20 актів порушення виборчого законодавства, заявивши, що це не скарги – торжество форми над змістом))

– можна не перевіряти цілісність пакування виборчої документації під час повторного підрахунку голосів, бо в кодексі немає такого обов’язку. Дійсно чи є у нас причини не довіряти колишньому складу СТВК, розпущеному за грубе порушення виборчого законодавства))

Особливо показовим є відео, яке я додаю: у нас досі діє телефонне право, подивіться на паніку суду, який забув про існування ч. 11 ст. 254 ВК України і хотів трішки підправити рішення, довести його так би мовити до ідеалу.

Але все це не було марним, оскільки отримані в ході судового розгляду документи виявилася настільки цікавими, що далі буде…)”

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 1033 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту