Погода: 21°C

Вівторок, 08 грудня 2020 10:02 Прочитано 349 разів

Новий секретар міської ради Ірпеня Анжела Макеєва продовжує традицію "попередників" не інформувати депутатів та громаду про проекти рішень сесій

Автор
Новий секретар міської ради Ірпеня Анжела Макеєва продовжує традіцию "попереднікив" не інформувати депутатів та громаду про проекти рішень сесій

Про такий стиль роботи тобто: «нічого не знаєш, нічого не чуєш і тобі нічого не скажуть» повідомила депутат Наталія Іздебска. Ситуація склалася така, що новий секретар міської ради Ірпеня від Слуги Народу, через вайбер повідомляє депутатів про позачергову сесію, яка відбудеться 16 грудня.Але на питання про проекти рішень та іншу інформацію про сесію секретар депутатам не надсилає. Тоб то секретар від Слуги Народу продовжує традицію порушень регламенту проведення сесій, коли ВСІ депутати повинні отримати максимальну інформацію про сесію, але це не робиться. Традицію започаткувала партія "Нові Обличчя", зруйнувати таку ганебну практику декларували майже всі кандидати в депутати Ірпеня, але коли депутати від Слуг пройшли до ради, то повністю злились з фракцією "Нові обличчя". 


Пряма мова: 

Наталія ІзбедськаГромада Ірпеня має знати, як працює апарат і як намагається голова Маркушин продовжувати пропихати стиль роботи попередніх років.
Це стиль «нічого не знаєш, нічого не чуєш і тобі нічого не скажуть».

Звертаюсь до секретаря ради та голови Ірпінської ОТГ:
Фракція ЄС - не статисти! І статистами ніколи не буде!
Ми в раді, щоб висвітлювати процеси діяльності органів місцевого самоврядування (хоча це має відбуватись само собою) і прозоро і в законний спосіб розвивати Ірпінську громаду.
Будь ласка!
Давайте працювати конструктивно і продуктивно. Навіщо ви намагаєтесь збудувати наступні барикади? Ми все одно вам не дамо. Не витрачайте сил на це)

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 349 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту