Погода: 1°C

Понеділок, 23 листопада 2020 13:39 Прочитано 532 разів

Депутатка Віолетта Кремеменчук-Дворнікова звернулась до Юлії Тимошенко зі скаргою на булінг, сексизм, фізичне насилля та навіть змушування покинути чоловіка!

Автор

На своїй сторінці у ФБ депутатка Віолетта Кременчук-Дворнікова, написала звернення де розповідає  "жахіття" та тиск з боку однопартійців та членів команди Батьківщини. 

Відкрите звернення депутата Ірпінської міської ради від партії “Батьківщина” Віолети Дворнікової
Я, Віолета Дворнікова спільно з іншими депутатами Ірпінської міської ради, вимагаю публічних вибачень від керівництва Ірпінської організації партії “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” та інших фракцій, які прикриваючись партією, сповідують власні шкурні інтереси.
Також публічно звертаюся до лідера партії «Батьківщина» Юлії Тимошенко та інших національних і міжнародних організацій щодо засудження булінгу та сексизму, нецензурної лайки, фізичного насильства під час публічної діяльності в органах місцевого самоврядування з боку керівництва Ірпінської міської організації партії “Батьківщина”.
20 листопада під час першої установчої сесії Ірпінської міської ради, я закликала своїх колег по фракції до конструктивних дій та засудила вихід з зали частини депутатів після урочистої частини з кількох причин:
1. Депутата обирають для вирішення питань громади, а свою позицію висловлюють шляхом голосування «за» чи «проти».
2. Через виборчі перегони, місто не проводило сесію майже пів-року, що призвело до занепаду ряду галузей, в тому числі і та, яку я очолюю. Гостро стоять питання громади: необхідно виділити кошти на боротьбу з COVID, на доступні ліки в медичні заклади, на підготовку до зими, потрібно уже працювати над формуванням бюджету на наступний рік. Тому необхідно запустити роботу міста.
3. Неприпустимо маніпулювати депутатами та їхніми сім‘ями, принижувати колег та тиснути з метою виторгу керуючих посад, підписувати документи без нашого відома та обговорення у фракції. До слова, у нас досі не обраний голова фракції, що означає і про відсутність легітимності таких підписів.
Ще у виборчий період мені в ірпінському осередку “Батьківщини” постійно встановлювали заборони й табу. Я під тиском мала підписувати незрозумілі документи, не мала права коментувати чи лайкати пости моїх давніх друзів, якщо вони з інших партій. Вислуховувала жахливі речі про моє сімейне життя, мені розповідали, очільник ірпінської “Батьківщини” змушував мене покинути свого чоловіка, бо він не в нашій партії. Я не мала права вітатися з людьми, яких знаю давно, адже вони представляють іншу політичну силу, бо це, як виявилось, не подобалось бізнесмену та забудовнику Олексію Зіневичу, який став «тіньовим керівником» нашого штабу, хоча сам вів на вибори партію “УДАР” та скандальну партію “Перемога Пальчевського”.
Під час виборів я активно просувала ідеї партії “Батьківщина”, зробила усе можливе і неможливе, не шкодуючи для спільної перемоги ні сил, ні здоров’я. Зараз мої однопартійці витрачають шалені гроші, щоб виставити мене та інших колег-депутаток в негативному світлі перед громадою, розганяють пости у соцмережах та анонімних телеграм-каналах, боти пишуть численні “чорні” коментарі.
20 листопада в сесійній залі відбулися неприпустимі речі: з використанням нецензурної лексики мені вказували на вихід із зали засідань, до моєї колежанки-депутатки, учасниці АТО, офіцер Збройних Сил УкраїниAlena Pavlova-Fedchenko від партії «Европейська Солідарність», застосували фізичну силу, а також брутально поводилися з її військовими атрибутами, у депутатки Анжела Макеева від партії «Слуга Народу», відбирали мікрофон, перебивали її виступ, пригадували про її особисту жіночу травму. Також деякі підписанти “меморандуму” виривали шнури в обладнанні працівників ЗМІ, які здійснювали пряму трансляцію сесії, у інших журналістів вибивали телефони з рук та виштовхували їх під час здійснення журналістської діяльності. Я знаю про випадки психологічного тиску і на чоловіків-депутатів, а відтак розпочинаю збір коаліції за боротьбу проти насильства під час здійснення публічної діяльності в ОМС.
Як жінка-лідерка, як людина з 12-літнім досвідом в діяльності на місцевому рівні, наполягаю на повазі до кожного депутата як особистості. Депутат – не особа, яку можна привласнити, зробити сучасним рабом чи політичним прорабом. Закликаю партії звернути увагу на невтішні дзвіночки довкола так званих голів фракцій, які в гонитві за шкурними інтересами втрачають свою гідну поведінку та моральні якості. Вже протягом певного часу у партіях в Ірпені почали не сприймати інших думок і не чути членів команди.
Також хочу розвіяти маніпуляцію та фейки щодо моєї можливої участі у голосуванні за Ігоря Дворнікова: «Закон про корупцію» та норма про «конфлікт інтересів» унеможливлюють мою участь у цьому.
Сьогодні в ірпінській організації партії “Батьківщина” шукають, на кого можна повісити всі свої політичні помилки та знайти варіанти завести замість мене в команду людей, які будуть боятися висловити власну позицію.
Відбувається «полювання на відьом» і щодо мене вже розпочали процедуру імперативного мандату. Прошу сприяти справедливому вирішенню цього конфлікту за сприяння консолідованого жіночого та політичного середовища.
Я і на далі діятиму виключно в інтересах виборців і ідеям лідера партії, а не місцевих партійних босів, і завжди залишатимуся вірною своїм цінностям та свободі слова.
Ірпінь – моя Батьківщина – доведено роками.
Депутат Ірпінської міської ради Віолета Дворнікова❤️

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2941179836113838&id=100006655507562

--------------

Останні роки Віолетта Кременчук була активним членом команди Карплюка, тому на що сподівалось керівництво Батьківщина обираючи такого кандидата у депутати не відомо, першим ділом депутатка зрадила "Батьківщину", а приводом до цього стала посада помічникам міського голови для свого чоловіка. Про це було окреме звернення від керівництва Ірпінської Батьківщини. 

Должность для мужа

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 532 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту