Адвокат Віталій Купрій опублікував свій юридичний аналіз 1й сесії та передбачає поразку Нових облич

Post by: https://www.facebook.com/kupriyofficial/posts/1753854208114945 22 ноября, 2020

На своїй офіційній сторінці ФБ адвокат Віталій Купрій та кандидат на міського голову Ірпеня від Батьківщини Віталій Купрій написав всій аналіз 1й сесій 8го скликання, де розповідає про порушення закону від нового міського голови Олександра Маркушина, та кримінальну справу. Також Купрій передбачає скору повну поразку корумпованої партії "Нові обличчя" 

 

Мій коментар щодо першої установчої сесії Ірпінської міської ради

1. Жодного питання порядку денного на ній розглядатися не могло, оскільки це суперечить приписам ст.46 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" і ст.15 ЗУ "Про доступ до публічної інформації". Інформація про порядок денний, проекти рішень органів місцевого самоврядування має доводитися до відома депутатів і населення заздалегідь.

2. Оскільки пан міський голова Маркушин, слідуючи вказівкам Карплюка, проігнорував вимоги закону, то невдовзі отримає кримінальну справу і судовий адміністративний процес, наслідком якого може стати його відставка.

3. Провал у голосуванні за секретаря міськради від Карплюка, показує що у місті може початися жорстка боротьба за справедливість, яка закінчиться поразкою корумпованої партії Нові обличчя.

4. Я готовий юридично координувати цю боротьбу до самої перемоги. І мій персональний досвід вказує на те, що вона може бути досягнута вже у найближчому майбутньому і не триватиме роками.


Вважаю за потрібне депутатському об'єднанню Ірпеня "Успішна громада" брати ініціативу управління містом у свої руки і починати із створення тимчасової контрольної комісії по перевірці господарської діяльності комунальних підприємств і рішень виконавчих органів ради. Одним із перших також має бути рішення про скасування ганебного генплану і зупинення незаконної забудови міста.

Для цього у депутатів все є. Ані вакантна посада секретаря ради, ані відсутність постійнодіючих комісій не заважають наводити лад в Ірпені вже зараз.

Якщо "Успішна громада" погоджується, то можемо почати з понеділка.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Дополнительная информация

Прочитано 195 раз