Повне відео першій сесії 8 скликання: Нові Обличчя не можуть сформувати більшість, Маркушин може стати народним мером, коронавірусні депутати та перші зрадники. Фото зі сторінки Ірини Онищук

Повне відео першій сесії 8 скликання: Нові Обличчя не можуть сформувати більшість, Маркушин може стати народним мером, коронавірусні депутати та перші зрадники.

20 листопада почалась перша сесія 8 скликання, де стало зрозуміло, які політичні сили та депутати голови зрадити суспільству та заплямуватись співпрацею з новими обличчями. Ми зібрали думки різних людей та відео зі стрімів. 

Новоскликанних депутатів зустрічала громада та ошукані інвестори р-ну Благодатний, з запрошеннями на 10 грудня на круглий стіл з питання вирішення ситуації недобудовами.

Инвестори Благодатного в Ирпене

Король з короною?

Бажаючих бути присутніми на сесії не пустили до зали, бо “карантин”, але, як стверджують депутати, Петро Щербина, який зараз, як і Карплюк, робить вигляд, що працює журналістом, привіз до сесійного залу депутата Короля, який ще вчора хворів на ковід. І це все спроба сформувати більшість у раді та протягти “своїх” на керівні пости. Це все є на відео. 

депутат Ірпеня Петро Король

Перші зрадники

Як і очікувалось з новими обличчями утворили коаліцію депутати від Слуги Народу, про це ще ввечері 19 листопада на своїй сторінці ФБ написав Олексій Зіневич, що у Шкіпері було прийняте рішення, що “шеф” депутатів від СН скандальний забудовник Антон Мирончук підтримує своїми депутатами команду Карплюка, а в якості подяки посаду секретаря ради отримає депутатка Макеєва. Дійсно саме та Макеєва, що звільнилась т.к. під час виборів президента її змушували агітувати за Порошенко, після цієї заяви її звільнили з посади керівника стадіону, а на захист став відомий адвокат Масі Найєм. Під час цієї нервування Макеєва втратила дитину і її співчувала вся громада. Але ж прямо такі на першій сесії  вона зрадила громаді та знов була згодна працювати на Карплюка.  Іронія? Так! 

Макеєва хотіла бути секретерем

 

Авто Мирончука під радою

Автівка забудовника Антона Мирончука під міською радою Ірпеня. Фото: Олексій Зіневич

Потім “неприємно” здивувала депутатка від ЄС - Павлова, яка всупереч принциповій позиції однопартійців не порушувати Закон України, залишилась у раді коли ті вирішили піти. З нею намагався спілкуватись Ярослав Куц, але її з двох сторін “затисли” депутати-тітушки  від НО - Головенко та Помазан. Стверджують, що вона навіть кума депутата з судимість Антона Головенко. 

Авто Мирончука під радою

Зрадниця з БЮТ 

Іншим зрадником партії стала колишня депутатка від Нових Облич - Віолетта Кременчук, яка в цей раз пройшла під прапорами БЮТ, але прапор не важливий, коли є мета. Олексій Зіневич стверджує, що громаду Віолетта зрадила задля посади заступника міського голови для  свого чоловіка -  Дворнікова Ігоря. Але, те, що вона працює на Нові Обличчя ні для кого не стало новиною. Кременчук тільки використала бренд партії та під час виборів вдавала вигляд, що вона посварилась з Новини Обличчями та не буде їх підтримувати. 

Людмила Першин:
Депутатка Віолета Кременчук ("Батьківщина").
Була брехухою, всі роки, в команді Карплюка, прийшла (перед виборами) з брехнею в партію "Батьківщина", брехала і розводила містян під час передвиборчих перегонів, що вона посварилися з Карплюком і є ледь не ворогом ОЗУ"Карплюк і друзі" і з брехні розпочала свій перший день в ІМР в новому депутатському складі. Віолета настільки сильно любить гроші і владу, що їй плювати на команду з якою вона отримала перемогу на виборах і завдяки якій вона отримала мандат депутата. Сьогодні розвернула дупу до своїх нещодавніх колег і побігла в "обійми" команди ОЗУ "Карплюк і друзі". У цієї особи немає моральних принципів і людських цінностей. Бабло - єдина "ідеологічна" цінність цієї пані. Продалася в перший день! Фу! Фу! Фу! Огидно і брудно!
Вважаю, що команда, завдяки якій Віолета отримала депутатство, повинна вигнати її до біса і віддати депутатський мандат більш достойному кандидату.

Нова рада - старі схеми 

Обурення більшості депутатів викликав той факт, що Нові Обличчя хотіли продовжити свою звичайну практику порушення регламенту сесії - проєкти рішень не були за 10 днів надіслані депутатам та опубліковані на сайті за для ознайомлення громади. Тобто була ставка спонтанне прийняття рішень  “пакетом”, користуючись тим, що депутати не змогли ознайомитись з питаннями порядку денного як потрібно. 


Також були спроби протягнути на всі керівні посади лояльних до забудовників. Обрати секретаря ради не змогли, бо для прийняття рішень не вистачило голосу всього одного депутата. Ще до сесії керівники фракцій повідомляли про звонки та пропозиції грошової допомоги або тиску. 

Сесія проходила на повішених тонах, була викликана поліція, був присутній заступник керівника ірпінського відділу поліції. Але поліція, як завжди вбачала порушень в діях партії “нові обличчя”, та навіть в тому, що на сесію привезли, що вчора хворого на корону Короля.

Тому із за порушення регламенту проведення сесії депутати інших фракцій відмовились брати участь у роботі ради. А ті хто залишися не змогли сформувати про карплюковську більшість. 

Звернення до Маркушина:

Окремо запам'яталася промова депутата від БЮТ Андрія Страховського, який звернувся до новообраного мером Ірпеня Олександра Маркушина з пропозицією перестати слухати “Шкіпера” та стати дійсно народним мером. Тобто відкрита пропозиція перестати бути лялькою Карплюка та дійсно стати незалежним та мати свою позицію. 

Депутат Страховський

Інші депутати показали принципову позицію та незгоду порушувати закон, як це робили донині на кожній сесії. Сподіваємось вони не зрадять своєї позиції і далі. 

В матеріалі використані відео та фото: Людмили Першин, Світлани Матушко, Ірини Онищук, Олексія Зіневича

Цю ситуацію прокоментував депутат 7 скликання Лаврентій Кухалейшвілі

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Прочитано 559 раз