Хафізов Костянтин: прошу підтримати мою ідею та запровадити дошку ганьби для депутатів! Вони нам не "князькі"

Post by: 19 октября, 2020

Європейське місто особисто у мене асоціюється з дотриманнями загальних норм поваги один до одного та культури. На жаль, зараз сказати, що ми культурне місто сказати не можна. Як відомо "риба гниє з голови", тому чому ми дивуємось коли мер може послати когось в "ж*пу", а депутати на сесії спокійно розмовляють на жаргоні ув'язнених т.н. "феня."  Багато з нас чули, про те, що в європейських містах вночі не можна гучно включати музику або робити ремонт, так запровадьмо це?

Про дошку ганьби для депутатів Ірпеня

Коли був на сесіях міста я побачив не лідерів міста, а "гопників", які спочатку цілуються між собою, а після того, як відспівують гімн України, починають орати, лаятись, кидатись на тих, хто заважає голосувати за дерибанні питання, або щось каже таке, що може не подобатись "господарям" міста.

Поза сесійної зали депутати, діючи та екс, можуть дозволити нападати на людей, їздити п'яними за кермом та інше.
І це я мовчу про постійне поширення фейків у фейсбуці. Та поведінку мера.
 
Діюча комісія по депутатській етиці, ніяк не реагує. 
Є спеціальна комісія з депутатської етики, яка повинна реагувати на таку поведінку депутатів, але за весь час вона не реагує навіть коли депутати нападають на жінок з дітьми (і таке було у місті ).
Комісія може підіймати питання поведінки на міський рівень і навіть писати листа главі партії.
Моя пропозиція:
 
  • Ганьбити таку поведінку, зачитувати на сесіях прізвища депутатів, які ганьблять місто
  • На офіційному сайті зробити "дошку ганьби" (чи окремий проект)
Треба боротись з таким явищем як "бидло-депутат", та руйнувати совок у голові! Дома цілуйтесь та лайтесь друг на друга, а не на сесіях чи на громадян! 
Я балотуюсь від партії УДАР, по 3му округу, 1 в списку, тому прошу підтримати мене та мої ідеї, тут можна прочитати інші пункти програми http://hafizov.irpen.net.ua/

быдло депутаты
 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 445 раз