ЗЕ БАЛАБОЛ! Карплюк просуває своїх людей через ЗЕ!

Post by: Клавдія Бойко 07 октября, 2020

Партія «Слуга Народу» в Ірпені вирізняється «всеядністю», яка граничить із зрадою своїх виборців. Для того, щоб у цьому переконатись достатньо побачити, кого ця партія висунула в кандидати в мери міста. Знайомтесь – Максим Нельзін – «чорний нотаріус» Володимира Карплюка.


Як повідомляли представники громадського руху «Чесно», під час кампанії на 95 окрузі він перерахував на кампанію Карплюка 1,1 млн грн. Також Нельзін був тим нотаріусом, котрий оформляв договори купівлі-продажу землі у Національному парку "Біличанський ліс", які незаконно роздала підставним особам і місцевим депутатам Коцюбинська селищна рада. Ці ділянки, імовірно, для мінімізації оподаткування продавали за заниженою ціною. Цікаво, що й у самого Карплюка є ділянка в Нацпарку. На ній він хотів звести висотки ЖК "Новатор".
Також Нельзін фігурував у ще одному журналістському розслідуванні, яке стосується дерибану "Бучанського межигір'я". Так будинок, який належав родині Карплюків, у лісовій зоні Бучі, збудований поряд із "Бучанським межигір'ям", був проданий 28 грудня 2016 року, а реєстрували угоду «купівлі-продажу» у Нельзіна.

 Кто финансировал Карплюка


А коли у 2018 році Володимир Карплюк пішов з посади міського голови, він залишив «смотрящим» в Ірпінському міськвиконкомі свого нотаріуса Нельзіна. Головною його місією було оформляти всю землю, яка дерибанилась у місті. Максим, як член виконкому, слухняно голосував за всі питання потрібні Карплюку, за що й отримав від останнього декілька земельних ділянок в Ірпені. Так тривало й у 2020 році, коли Нельзін вже приміряв на себе костюм «Слуги народу» – на сесії міськради влітку він отримав «за службу» з барського плеча Карплюка ще одну земельну ділянку.


Але не Карплюком єдиним живе наш «герой». У тіні свого господаря він почав будувати власну маленьку «бізнес-імперію» та політичну кар’єру. Почав він з того, що вирішив підзаробити на «кинутих» іншим забудовником інвесторам. Мова йде про недобудови, які залишив в місті Ігор Вишняков. Нельзін гарно розповідав людям, як він все добудує і покрає винних. Але при цьому він приховав від довірливих громадян факт, що саме його нотаріальна контора оформлювала і обслуговувала всі угоди Вишнякова.


Потім Нельзін перекинувся «обробляти» мешканців ЖК «Карат», обіцяючи повернути їм землю на вулиці Лісовій. При цьому він, як юрист, не міг не знати, що ця земля знаходиться у приватній власності його друга-забудовника Дмитра Войцеха, і повернути її неможливо. До речі, офіси Войцеха і Нельзіна знаходяться поруч, і перший також часто оформляє свої угоди у другого.


На довірі людей він зміг сколотити собі капітал на виборчу кампанію та сформувати власну команду. Разом з забудовником Мирончуком, весь відділ продажів якого йде у списку партії «Слуга народу» в Ірпінську міськраду, записали відео про «місто сад», де будуть садочки та школи. Але в такі «потьомкінські села» люди вже навряд чи повірять, адже такого брехуна наше місто ще не бачило.
За всі ці витівки Максим Нельзін отримав серед ірпінчан прізвисько – ЗЕ!Балабол. Тож балотування Нельзіна від СН не що інше, як цинізм і знущання не тільки над мешканцями Ірпінської громади, а й над Президентом Володимиром Зеленським, адже саме на його імені намагаються пролізти у владу брехуни та аферисти.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Прочитано 471 раз