Редактор Портала Ірпеня Хафізов Костянтин балотується в міську раду Ірпеня.

Про свій намір балотуватись на чергових виборах в Ірпінську ОТГ висловив і редактор газети "Інформаційний Портал" та сайту "Портал Ірпеня" Хафізов Костянтин на своїй сторінці Фейсбук.  
Редактор буде балотуватись від політичної партії "УДАР" Віталія Кличка. Пряма мова:  "Я йду на місцеві вибори від партій "Удар Віталія Кличка".

 
Друзі, я вже багато років займаюсь громадською діяльність та журналістикою в Ірпені, сам же Ірпінь для мене став рідним містом, містом, де народилась моя донька. І це місто, так же як і Алупку, я хочу захищати від забудови, знищення природи, корупції. І вірю, що ми можемо впливати на події в Ірпені та змінити його на краще.
До мене поступила пропозиція йти на місцеві вибори 2020 р. від
Партія УДАР Віталія Кличка м. Ірпінь та м.Буча
. Пропозиція була не просто йти, а бути одним з "фронтменів" місцевої команди.
Чому я обрав "Удар Віталія Кличка" в м. Ірпінь:
Жодне місце у виборчому списку не продається та не покупається. У команді немає людей, які були заплямовані корупцією, чи у співпраці з забудовниками.
Я запросив у команду людей, яким я довіряю і яки перевірені часом у боротьби за зелені зони. Тобто це 100% оновлення.
Я самостійна та самодостатня людина, для якої гроші не є рішучою мотивацією, бо я знаю, що якщо мінімізувати корупцію, та зберегти екологію, у виграші будуть ВСІ мешканці міста, в т.ч моя родина, а не 1-5% , як зараз, забудовників та їх підлабузників.
Я хочу втілити багато сучасних ідей, ідей, які я не чув від інших кандидатів. А передвиборчу агітацію зробити більш креативною.
В постах на фб, у газеті, я буду розповідати про програму нашої команди та наших кандидатів.
Закінчу тим, що погану владу обирають хороші люди, які не ходять на вибори (і не приймають в них участь). Я бачу скільки активних та порядних людей стали кандидатами, це дуже обнадіює на зміни.
Бажаю всім активістам перемог! Стати депутатом не є для мене кінцевою метою, я за повне оновлення влади міста, зупинення забудови міста, та збереження екології, рівних прав для підприємців. Але ми цього доб'ємося тільки спільними зусиллями!

Додаватись у друзі, задавати питання можна на фб: https://www.facebook.com/constantin.khafizov
Хафізов Костянтин йде по 3му виборчому округу. 
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 769 раз