Найбрехливіша партія Ірпеня: кандидатка від "Нових Облич" Оксана Нечитайло опублікувала черговий фейк

15 вересня кандидатка від "Нових Облич" Оксана Нечитайло опублікувала агітаційний пост, де використала логотип Всеукраїнського екологічного руху "Lets Do It Ukraine". В той же день поступило спростування о співпраці цього руху та партії Нові Обличчя".

 

Александр ФоменкоМене звати Олександр, я член Всеукраїнського екологічного руху "Lets Do It Ukraine" та екс національний координатор по роботі з партнерами.
Сьогодні представниця політичної партії "Нові обличчя" та кандидат у місцеві депутати ІМР Оксана Нечитайло опублікувала анонс прибирання з використанням бренду організації та нашого проекту - міжнародного дня прибирання "World CleanUp Day" у поєднанні з символікою політичної партії "Нові обличчя". Також Оксана вказала що вона є діючим координатором "Lets Do It Ukraine" в місті Ірпінь.
Ця інформація неправдива та маніпулятивна. Хочу повідомити що Оксана не є діючим координатором організації "Lets Do It Ukraine", також вона не узгоджувала проведення "політичного" прибирання з національною командою, отримала логотип від третіх осіб які не є представниками організації.
"Lets Do It Ukraine" не співпрацює з політичними силами будь якого рівню, категорично забороняє використання власного бренду та його елементів представниками політичних партій або сумісних ГО.
Тому ми вимагаємо спростування і видалення всіх розміщених матеріалів у соціальних мережах та інтернет ресурсах.
Ми завжди раді бачити дійсно активних та свідомих громадян тому я думаю, що після цієї ситуації Ірпінь доєднається до участі у міжнародному дні прибирання "World CleanUp Day", але це будуть місцеві мешканці які здатні самоорганізуватись без наближення місцевих виборів.
 
Оксана Нечитайло типовий представник партії "Нові обличчя", яка для своєї агітації використовую брехню та фейки. Також Нечитайло є В.о. голови в ГО "Асоціація жінок України "ДІЯ". Приірпіння, а працює Нечитайло начальник відділу забезпечення діяльності ради в Ірпінська Міська Рада. Тому зовсім не дивно, що майже вся міська рада Ірпеня займається агітацією будучи на отриманні бюджета Ірпеня


Цей випадок брехні кандидата буде занесено до Реєстру фейків України

Брехня кандидата Нечитайло

 
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1232 раз