Олеся Олейнік - черговий фейковий активіст, який "проти" Карплюка або партія "Справедливість" без справедливості.

Ми вже писали про те, як на вибори стали плодитися фейкові активісти та волонтери. Вчорашні прихильники забудовників та Карплюка, сподні удають, що не мають до нього ніякого відношення, є такі. що навіть одягають футболки "ПРОТИ КАРПЛЮКА. Знайомтесь - Олеся Олійник, забудовник Дмитро Войцех та партія "Справедливість".

Олеся Олійник у футболці "Проти Карлюка" це новий тренд політтехнологій, особливо смішно коли Олійник всі ці роки була ярою прихильницею Карплюка - відвідувала всі заходи на його підтримку, на всіх виборах писала коментарі та робила репости новин про те, який Карплюк молодець, але на місцеві вибори вирішила йти у партії "Справедливості".

Почалась кар'єра саме з міської ради у посаді юриста у КП "Муніципальна рада", що суттєво підвищило рівень життя, до того рівня, що Олейник вже не соромилась називати активістів "ніщебродами", та пропагандувати "Дружбу з Росією" .

Нажать справедливості у партії немає, лише брехня., бо інший соратник по футболці відомий забудовник Дмитро Войцех, який колись був у БПП, але зараз змінив політичне "кредо"

Олеся Олійник

 

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1232 раз