Кандидатка від "Нових Облич" Антоніна Довганич прикидається активісткою та піариться за рахунок парка ім. Стельмаха

Депутат міської ради Ірпеня та захисник зелених зон Ірпеня Лаврентій Кухалейшвілі взяв коментар у ново-активіста Антоніни Довганич. Антоніна Довганич, як і інші кандидати від "Нових Облич" за місяць до виборів почали прикидатися "активістами" або "волонтерами".  Про це детально розповідає Лаврентій


 Друзі це просто відео БОМБА!

 
За поширення плюс в карму!
Нарешті я особисто "познайомився" з "активісткою" від Нових облич, яка дуже хоче бути депутатом, Антоніною Довганич!
Це шедевр! Буде довго, але смішно)))
Обов'язково дочитайте до кінця і подивіться відео!
Блондинка це не колір волосся)))
Просто подивитися, що цей кандидат каже на 55 сек. відео! На моє твердження, що вона хоче бути депутатом від партії забудовників вона видала "так это ж "прекрасно"!
Що .... не буду висловлювати! Прекрасно! У мене немає слів!
Ухаха! Але реально насмішила))) Але з іншого боку це дуже печально, що вона навіть не усвідомлює наскільки це погано!
Питання знатокам! Як ви думаєте де можно познайомитися з такими "активістами"?
Де зазвичай зустрічаються справжні активісти?! На барикадах по захисту зелених зоні і проти незаконної забудови скажите ви, і я не буде спорити!
Так, реальні активісти саме там і знайомляться! А як ви думаєте де я "познайомився" з Антоніною Довганич? На незаконній забудові на Павленко 54? Може Давідчука 35, може на захисті залави чи інших незаконних забудовах?
Ага щас!
З Антоніною можна познайомитися тільки в зелених зонах, які ми роками захищаємо і на яких вона думає, що зможе піаритися!
Про її перл про "Парку Стельмаха бути" ви я певно думаю читали", хто не читали ссилка тут! https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3240181952683594&id=100000754645419
Зараз вона піаритися вже на дитячому майданчику який ми захищаємо, прибираємо років 12, встановлюємо там дитячі качелі і їх лагодимо з 2011 року це в парку Дитинства на Ломоносова, це там де я мешкаю з народення! Вже під мою хату лізе піаритися))
Антоніна вирішила і далі їздити по вухах, як вона переймається захистом зелених зон в Ірпені!)))
От і зараз вона прийшла вже в другій парк розказати, як вона використала адмінресурс, і зеленбуд покосив там траву!
А чого не ти покосив спитаєте ви? Ти ж там постійно косив про, що постійно розказуєшь на своїй сторінці! А все дуже просто, бо я вже тиждень майже цілодобово сиджу на іншій стороні Ірпеня на Павленко і допомогаю місцевим мешканцям боротися проти незаконної забудови в приватному секторі! А до цього 2.5 місця сидів на заплаві і не давав будувати МЕГА мікрораойн Сінергія-сіті!
Мені проще тримати їх та тому боці Ірпеня ніж потім виганяти у себе під хатою! Тож у мене просто фізично немає часу там косити!
Питання в іншому, якщо Антоніна так переймається Ірпенем то чого вона не бореться проти незаконної забудови? Невже її це не стосується? Невже вона не розуміє, які проблеми викликають ці незаконні курники і як колись зелене місто-курорт, вже перетворили на залізо-бетонне ГЕТТО! Для чого ти йдешь в раду від партії забудовників?
Мати Лободи, Наталья Василівна теж особисто не будувала, але голосувала за всі деребанні рішення по забудові Ірпеня багатоповерхівками!
Якщо ти хочешь бути активістом то вперед! Але активіст це не просто гарне слово! Це людина, яка не говорить і обіцяє, а діє! Тому нас так і називають активістами!
Але ж ми з вами розуміємо хто такі справжні активісти! І зараз за це можуть по голові настучати! А 9 років назад коли ми починали захищати зелені зона за це і вбити могли! Хто вже забув, що першу машину мені спалили ще в 2012 році саме за захист зеленої зону парку Курган! А він і досі живий! От і доказ, що колись це було дуже небезпечно, бити активістом!
Це зараз кожен другий називає себе активістом! Але активіст це не людина, яка так себе називає! Активіст це людина, яка своїми діями це кожен день доводить! Діями, а не словами! А діяти треба не перед виборами, а роками до них!
Я не питаю тебе, а де ти була 9 років назад коли там вже різали дерева десятками? Я про парк Відпочинку ім. М. Стельмаха! Ти там щось захистила? Ні! Але ж вона може сказати я тут ще не жила! Добре тоді чого ти зараз не захищаємо інші зелені зони! Які знаходяться під загрозою?
Які наприклад!
Інші це меньше розкручені ніж парк Відпочинку ім. М. Стельмаха! Вона навіть не знаю його правильну назву!

Це зараз в 2020році про цей парк знають всі! І вже всі розуміють, що йому бути! А в 2011 році коли я туди прийшов його захищати 99% мені в обличча казали, що ти ідіот у тебе нічого не вийде! Тут тільки землі на 8 гектарів на 150 000 000 грн. А забудувати багатоповерхівками будуть мільярди!

Тебе вб'ють, куплять, продадуть, але у тебе нічого не вийде! А парк і досі зелений! То що не вийшло)))) Якби я слухав всіх підряд то це б у вас не було цієї зеленої зони! Але я не просто мріяв я діяв! Яким чином це треба окремо сідати і писати, хоча про це і так написано дуже багато статей і знято сюжетів, зараз мова не про це! Та і у мене немає на це часу!
Я не буду переповідати вам нашу розмову і думаю у вас є 6 хвилин часу, це не багато!Нажаль у мене розрядився телефон, так би ви побачили і почули ще багато чого цікавого, але залишимо інтрігу)
Поспілкувавшись з Антоніною я зрозумів, що вона взагалі не в матеріалі, що відбувається в Ірпені! Або робить вигляд, що не розуміє, що більш правдиво!! За її словами виявляється парк Стельмаха захистила міська рада!
Що ... міська рада!
Без коментарів!
Я її питаю, а ти знаєшь долю цього дитячого майданчика?! "Так знаю, тут буде зелена зона"! Що! Яка зелена зона! Вона йде під забудову!
А яка доля парку Героїв питаю?! "Там теж буде зелена зона" відповіла Тоня.
І тут, як то кажуть Остапа понесло! То виявляється вона таку дурню ходить і розказує людям! На кого це розраховано?! З нашого боку міста Ірпеня більшість складає місцеві мешканці, які бачили, яке місто було зелене ще 5 років назад! Тут по вухах проїхатися не вийде!
А для тих людей, які приїхали в нові будинки і може не розуміють, що відбувається я поясню!
Для того, аби розібратися, що міська рада планує робити в наших зелених зонах, що ми роками захищаємо, треба подивитися Генплан! Фото 1
Як його приймали це окрема історія, але варто нагадати тим хто може не знає, як на сесію загнали кілька сот тітушок щоб реальні люди не могли туди потрапити! Це вони його приймали так щоб ваше життя кращім зробити?! Ви серйозно! Та ні щоб набудувати ще 3 000 000 кв.м курників і остаточно знищити наше місто!

Саме цей документ визначає, що де планується на конкретній території! Відкриваємо і що ми бачимо!
Парк Дитинства на Ломоносова де ми з нею "познайомилися"! Фото 2 Жовтий квадрат цифра 1. Відкриваємо позначення Фото 3 і бачимо, що жовте це садибна забудова! Так, а де зелена зона?
А що буде з парком Героїв! На вулиці Н. Рибака. Те саме фото 2 квадрат 2. Теж жовте!!!
Ні, могилу вони вже не чипають, як 9 років назад! Але вся зелена зона площею 1 гектар де ті 57 воїнів загинули в 1941 році йде під забудову!
А Курган площею 8 гектарів на 10 лінії чого не захищаєшь? Бо теж його планують забудувати! Фото 4 квадрат 3.
А могилу Маши Знаменского на 11 лінії чого не захищаєшь? Бо цю зелену зону вкрали схемою з АТОвцями і сцикотно її захищати! Фото 4 квадрат 4
А чому ти не захищаєшь сквер Героїв Небесної сотні на Гостомельському шосе? Бо там Карплюк продав території під будівництво АТБ?! Фото 5 квадрат 5.
От чому ти не піаришься на інших зелених зонах, які твої партійці (з якими ти їдеш в раду зелені зони "захищати") хочуть забудувати?! Тому, що проти своїх не грають!
Так це всі і так розуміють!
Тож не треба їздити людям по вухам і розказувати, що ти їдеш в раду щось там захищати! Партія забудовників Нові обличча на чолі з Карплюком до корита лізе не робити людям життя кращім, а далі будувати! Вже все місто на собі відчуло їх #Реальнісправи
А ці зелені зони і без тебе будуть зеленими і облаштованими!
P.S. А ви вже дивилися Генплан Ірпеня? Подивіться чи не виросте завтра біля вашого будинку багатоповерхівка!
P.P.S. Друзі щоб написати такий допис, зробити скріни, познаходити відео, залиште відзняте відео на Ютуб, я витрачаю дуже багато свого часу! Конкретно цей допис я писав кілька днів! Тому дуже важливо, аби його прочитали не тільки люди, які це все і так знають бо є активними мешканцями Ірпені, а в першу чергу ті люди, які думають, що все що відбувається в Ірпені, їх особисто не стосується! Тому дуже важливо поширювати таки дописи, як умова більше! По всім групам! Якщо кожен з вас переконає хоч одну людину не голосувати за забудовників, то у нас буде шанс перемогти цю будівельну мафію! По іншому не буде!
-------------
Активістом від Нових Облич бути вигідно
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1953 раз