Звернення до Зеленського: НАС ДІСТАЛО СВАВІЛЛЯ ЗАБУДОВНИКІВ В ІРПЕНІ!

Президенти змінюються, але ситуація в місті та країні - ні. Як завжди, наймаються ТІТУШКИ для захисту незаконних забудов та залякування населення. Поліція вже у відкриту координує свої дії з забудовниками. На суди надій ніяких немає.

 

Ми ваші виборці, звертаємося до Зеленського, як Гаранта Конституції - зверніть увагу на Ірпінь. В Ірпені нічого не змінилося - триває тиск на активістів, депутати продовжують порушувати Закон України і будувати. Ірпінь вже відомий на всю Україну як столиця кинутих новобудов.

https://irpen.net.ua/entertainment/item/2854-najmasshtabnisha-zhitlova-afera-v-irpeni-oshukani-investori-deputati-irpenya-ta-mer-karplyuk-krishue-budivelni-aferi-foto-video

Новий ЖК "Синергія Сіті" розрахований на 30 000 людей має всі ознаки будівельної афери, тобто не звертаючи знімання на Ірпінь, можна отримати чергову гарячу точку і тисячі ошуканих українських сімей.
https://www.poglyad.tv/?s=%D0%A1%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D1%96%D1%8F+%D0%A1%D1%96%D1%82%D1%96

Ми сидимо на карантині, забудовники вирубують ліси і зводять незаконні будівництва. Де справедливість? Чому у вас, у влади, більше претензій до малого і середнього бізнесу, ніж до депутатів, які мають по 500 квартир?

Вибираючи вас у нас була надія на зміну. Але ніякої різниці ми не бачимо. Серед тітушек був сміх, коли ми згадували, що будемо писати звернення до вас. Нас дістало!

Повне відео і фото з події можна подивитися тут.
https://irpen.net.ua/entertainment/item/3380-na-pojme-reki-irpen-titushki-zashchishchayushchie-ocherednoj-zhk-ispolzovali-gaz-protiv-mestnykh-zhitelej-polnoe-video-i-foto

Буду вдячний за репост

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Прочитано 4030 раз