Menu

В Ірпені перша смерть від COVID-19

В Ірпені перша смерть від COVID-19

Про першого померлого від нового коронавірусу повідомляє перший заступник міського голови. Загиблим став 68 річний мешканець міста Ірпінь, якого не вдалось врятувати навіть під автоматом штучної вентиляції легенів..

Олександр Маркушин:

На жаль, маємо неприємну новину для громади Ірпеня - маємо першого померлого від COVID-19. Ним виявився 68-річний житель Ірпеня, якого сьогодні о 06:00 ранку авто швидкої доставило до Ірпінської міської лікарні з ознаками легеневої недостатності, підключили до апарату штучної вентиляції легенів... Втім, врятувати пацієнта не вдалося. Пацієнт потрапив до лікарні вже в тяжкому стані, останні тижні до жодної з амбулаторій щодо ознак поганого стану, на жаль, не звертався. Тому я дуже прошу кожного з Вас - якщо Ви маєте ознаки вірусу - зверніться до нашої антивірусної лабораторії, а не вичікуйте вдома погіршення свого стану. Від себе та міської ради Ірпеня дякую команді ірпінських лікарів, які самовіддано рятували пацієнта. Ми розпочинаємо дезінфекцію будинку, де проживав хворий (район вулиці Северинівська) та придомової території. Також встановлюємо коло можливих контактів померлого пацієнта.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины