Громада Ірпені зі смолоскипами приїхали до місцевого депутата, якій пігрожував активістам. Фото та відео Громада Ірпені зі смолоскипами приїхали до місцевого депутата, якій пігрожував активістам. Фото та відео

Громада Ірпеня зі смолоскипами приїхала до місцевого депутата, який погрожував активістам. Фото та відео

3 квітня, дотримуючись карантинних заходів безпеки, активні мешканці міста проїхалися містом у знак простету проти свавілля місцевих депутатів-забудовників, які дозволяють собі відкрито погрожувати активістам. Під «роздачу» потрапив скандальний депутат від ПП «УКРОП», Віталій Нелюбін.

Каталізатором цієї події стала спроба підпалу будинку депутата від ВО «Свобода» та захисника зелених зон Лаврентія Кухалейшвілі - невідомі особи закинули йому у двір «коктейлі Молотова». На місце події була викликана поліція. Більше про цю подію можно прочитати тут. 

Лаврентию кинули коктель молотова

молотовалавр2

За тиждень до цієї події на місце протесту проти забудови заплави р.Ірпінь приїздив депутат-забудовник Віталій Нелюбін та відкрито погрожував захисникам заплави та радив «застрахувати майно».

нелюббин угрожал

Акцію підтримали еко-активісти, та ГО «Закон та контроль». Організованою колоною активісти поїхали під будинок Нелюбіна та запалили смолоскипи. Далі колона рушила через центр міста та міську раду. Відео з події можно подивитись під статтею. 

03.04 3

03.04 1

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Медиа

Прочитано 2354 раз