Menu

Провладні ЗМІ в черговий раз перекрутили факти - начальник ірпінського відділу поліції

ITVUA - фейкове змі ITVUA - фейкове змі

10 березня на провладних фейкових виданнях "Правда Ірпеня", інформаційне агентство "ІТВ" були опубліковані статті з гучним заголовком "Новий начальник поліції Ірпеня вивчить справи про афери Зіневича, – ЗМІ", цю статті репостили працівники міської ради Ірпеня та провладні боти, але вже 11 березня це спростував особисто очільник Ірпінської поліції Валерій Євтушенко. 

Очільник Ірпінської поліції Валерій ЄвтушенкоПро це Валерій Євтушенко повідомив на офіційній сторінці Ірпінський відділ поліції ГУНП в Київській областіІрпінський відділ поліції ГУНП в Київській області

Керівник Ірпінського відділу поліції розпочав свій перший робочий день з тощо, що особисто вивчив кримінальні провадження, досудове розслідування за якими розпочато по тяжких та особливо тяжких злочинах. #Валерій_Євтушенко приділив особливу увагу злочинам, які мають певний резонанс в суспільстві, в тому числі економічної спрямованості.

Ірпінському відділу поліції стало відомо, що одним із інформаційних агенств регіону було поширено інформацію, що нібито керівник Ірпінського ВП взяв на особистий контроль окремі кримінальні провадження економічної спрямованості, щодо конкретних осіб. Зважаючи на це повідомляємо, що дана інформація є невірною, оскільки журналісти висвітлили "викривлені" факти.

Начальник Ірпінського відділу поліції наголошує - абсолютно всі кримінальні провадження, що мають резонанс на території Ірпінського регіону на особистому контролі!!!!! А також звертається до всіх представників ЗМІ з вимогою надавати достовірну інформацію, в разі розповсюдження відомостей, що не відповідають дійсності будуть вживатися дії відповідно до чинного законодавства України!

Шановні громадяни!
Очільник поліції Ірпеня має на меті повернути довіру населення до органів поліції.


 Нагадаємо, що ЗМІ Правда Ірпеня та ІТV є частиною мережи провладних фейкових змі, які регулярно публікують викривлену або фейкову інформацію. Ці два сайта є у базі . Не поширюйте фейкові новини, будьте уважні! 

https://www.fake.net.ua/reestr/fake-news/item/novij-nachalnik-politsiji-irpenya-vivchit-spravi-pro-aferi-zinevicha-fejk


 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS

Дополнительная информация

Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины