Погода: 30°C

Вівторок, 25 лютого 2020 15:01 Прочитано 2008 разів

Сінергія Сіті будівництво незаконне! ДАБІ скасувала містобудівні умови

Автор Зоря Приірпіння

Державна архітектурно-будівельна інспекція, зважаючи на численні порушення законодавства, скасувала дію містобудівних умов та обмежень, прийнятих Відділом містобудування та архітектури виконавчого комітету Ірпінської міської ради 26.12.2017р. Про що йдеться у рішенні за підписом головного інспектора будівельного нагляду Володимира Коваля. 

Сінергія Сіті - будівництво незаконне

Дані містобудівні умови були видані начальником відділу містобудування Михайлом Сапоном на будівництво в заплаві Ірпінь-річки багатоквартирних житлових будинків.

Пропагандистська машина нині відставленого мера Ірпеня Карплюка та «Нових облич» кілька років запевняє, що начебто там будуватиметься школа. Насправді там зводить висотки з квартирами на продаж компанія бізнес-партнера Карплюка – Ігоря Оверка «Синегрія Сіті».

Прості люди, втомившись від такого системного обману, занепокоєні подальшою долею заплави Ірпінь-річки, добивалися справедливості у різних інстанціях. Кілька днів тому активісти стали з пікетом у заплаві, перегородивши в’їзд будівельній техніці до так званого «ЖК Школа».

ДАБІ скасувала містобудівні умови «Синергії Сіті»: будівництво в заплаві Ірпінь-річки – незаконне!
Наразі оприлюднене рішення ДАБІ стало ще одним аргументом на підтримку справедливості й правомірності дій тих людей, які виступають проти забудови заплави Ірпінь-річки.

Юрісти та активісти попереджають інвесторів Сінергія Сіті, що цей объект відповідає всім ознакам афери

Сінергія Сіті афера

Я хотів би звернутись до інвесторів Синергія Сіті.
Ви вже ошукані інвестори, бо вклали кошти у фінансову піраміду та повірили шахраям.

Нагадаю, на заплаві річки Ірпінь без жодного дозвільного документа будівництво розпочалось у 2018 році під виглядом Школи.
А школою виявились картинки з Інтернету, ми робили про це матеріал:

https://bit.ly/2HIYsXv

Саме задля цієї забудови без жодного належного погодження, ганебно був прийнятий генеральний план, який одразу прокуратура оскаржила у суді.

https://bit.ly/2v87tXj
https://bit.ly/38O7Epz

Земельні ділянки заплави знаходяться за межами міста, відносяться до меліорованих земель, а ґрунти є особливо цінними, крім того це зона підтоплення та розливу річки, тому забудова там категорично заборонена, про це багато разів писали.

https://bit.ly/3bQKuAC

Крім того варто зазначити, що будівництво на заплаві визнано незаконним державною архітектурно-будівельною інспекцією, і видано припис на зупинку будівництва:

https://bit.ly/37IUZmk

Ба більше, начальник ДАБІ області публічно заявив, що незаконний Синергія сіті не буде здано в експлуатацію:

https://bit.ly/2Pg4fb9

Я хочу зауважити, що будівництво оформлено на підставну особу Юрія Мураша, який ще рік тому працював клерком у відділі освіти на Тернопільщині, одне питання для чого?
Відповідь одна, для того щоб обманути інвесторів.

https://bit.ly/38QbUVx

Чому гроші з інвесторів беруть готівкою по сумнівних договорах спільної діяльності, для чого?
Відповідь одна, для того щоб обманути інвесторів.

Для чого прикривають оборудку фірмою Синергія, яка має ознаки фіктивності та на якій працює 2 людини?
Відповідь одна, для того щоб обманути інвесторів.

https://bit.ly/2HIUuxU

Активісти проаналізували аферу Вишнякова, у яку втрапило 1500 сімей, яку публічно рекламував Карплюк, так ось, Синергія сіті один в один така точно афера, аналізуйте самі.

P.S. Інвесторам раджу не слухати байки та негайно забирати кошти, якщо Оверко не віддаватиме, звертайтесь, надамо юридичну та медійну допомогу він все віддасть.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 2008 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту