Menu

Головний лікар Ірпеня - кум Маркушина та екс-кандидат до міської ради від Блоку Петра Порошенка

  • Автор  Андрій Квітко
Головний лікар Ірпеня - кум Маркушина та екс-кандидат до міської ради від Блоку Петра Порошенка

На початку 2020 року в медичній сфері Ірпеня відбулась зміна - тепер головним лікарем міста є Антон Довгопол - кум першого заступника міського голови Олександра Маркушина та екс-кандидат до Ірпінської міської ради від Блоку Петра Порошенка.

FB IMG 1578118713820

У мережі Facebook мешканці та депутати ІМР від опозиційних до місцевої влади політичних сил вже висміяли призначення, яке секретар Ірпінської місько ради Андрій Літвінов прокоментував так: "запропонував найбільш амбітні та цікаві ідеї". Обурення в мешканців викликає і факт кумовства та політизація медицини в Ірпені. Також, стало відомо, що Антон Довгопол балотувався і на селищного голову Ворзеля. Тож невідомо, які справді його цілі в Ірпені напередодні місцевих виборів, котрі відбудуться вже цього року.

Screenshot 5

Це вже не перший факт кумовства пов'язаний з Олександром Маркушиним, котрий, ймовірно висуватиметься на міського голову Ірпеня цього року від "Нових облич". Раніше редакція Порталу Ірпеня вже повідомляла про сумнівні тендерні закупівлі ІМР через ТОВ ще однієї родичдички посадовця - Людмили Гаїної, котра разом із чоловіком працювала на результат Володимира Карплюка в його парламентській кампанії. В тому числі і беручи членство у роботі дільничної виборчої комісії.

Ще таке призначення вкотре свідчить про поєднання в Ірпінській міській раді двох політичних сил - "Нових облич" та "Європейської солідарності"

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины