Погода: 0°C

П'ятниця, 13 грудня 2019 15:57 Прочитано 1277 разів

В Ірпені депутати висловили недовіру нардепу Горобцю, але самі про це не знали.

Автор ІА Погляд

СКАНДАЛ! Литвинов обманув депутатів, а вони висловили недовіру, Нардепу Горобцю, але самі про це не знали. Ірпінська влада вчергове вдалася до політичних маніпуляцій. На 74 сесій головуючий Андрій Литвинов у документах звернення до Президента, Кабміну та Верховної ради щодо продовження мораторію на землю заховав звернення до народного депутата від 95 округу Олександра Горобця, в якому депутати висловили йому недовіру. Чи знали депутати, за що насправді голосували - розбирались наші журналісти.  

 gorobets

dodatok2

dodatok2 2

Позиція влади:

В свою чергу в.о. міського голови Андрій Літвінов насвоєй сторінці у Фейсбуці намагався віджартуватись, та назвав цю новину фейком, та на наступний ранок опублікував свою версисію додатку №2, де дійсно про недовіру О.Горобцю немає і слова.

koment litvinovas

Який ж додаток достовірний? Версію з недовірою до депутата ВР було предоставлено журналістами від ірпінских депутатів, та ця версія содержить всі необхідни підписи та печатки. Інше видання також підтверджує те, що депутати голосували саме за недовіру:

Депутати Ірпінської міської та Обухівської районної рад висловили недовіру нардепам-мажоритарникам
Таку увагу до своїх персон від місцевих еліт заслужили двоє представників фракції «Слуга Народу» Олександр Дубінський та Олександр Горобець. Так, 21 листопада, у День Гідності і Свободи, Обухівська районна рада ухвалила рішення про висловлення недовіри Народному депутату Олександру Дубінському, який нагадаємо був обраний від 94 виборчого округу, що на Київщині. Ще раніше подібне рішення тільки стосовного іншого «Слуги народу» О. Горобця (обранець по 95 ВО) було ухвалено депутатами Ірпінської міської ради.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 1277 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту