Погода: 21°C

Четвер, 14 листопада 2019 08:54 Прочитано 2859 разів

Літвинов несправжній в. о. мера Ірпеня? Документ!

Автор
Литвинов несправжній в. о. мера Ірпеня? Документ!

Цікавий факт змогли дізнатися жителі Ірпеня - виявляється офіційно виконуючим обов'язки міського голови є не обраний депутатами Андрій Литвинов, а Олександр Маркушин.




Такі дані показує реєстр юридичних осіб на сьогоднішнє число (14.11.2019).

 

markusin sekretar

Після відставки Володимира Карплюка, його місце зайняв секретар, який обирається серед депутатів міської ради Ірпеня. Тоді цю посаду отримала Анастасія Попсуй.
На останній сесії Попсуй подала у відставку і депутати знову обрали секретаря ним став Андрій Літвинов, який до цих пір вважає себе виконувачем обов'язків міського голови.
Але реєстр юридичних осіб думає інакше, за даними реєстру після Попсуй був обраний Маркушин. Як це розуміти, не відомо, як і те, хто ж в даний момент несе відповідальність як виконувач обов'язків міського голови.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2859 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту