Menu

Літвинов несправжній в. о. мера Ірпеня? Документ!

Литвинов несправжній в. о. мера Ірпеня? Документ! Литвинов несправжній в. о. мера Ірпеня? Документ!

Цікавий факт змогли дізнатися жителі Ірпеня - виявляється офіційно виконуючим обов'язки міського голови є не обраний депутатами Андрій Литвинов, а Олександр Маркушин.


Такі дані показує реєстр юридичних осіб на сьогоднішнє число (14.11.2019).

 

markusin sekretar

Після відставки Володимира Карплюка, його місце зайняв секретар, який обирається серед депутатів міської ради Ірпеня. Тоді цю посаду отримала Анастасія Попсуй.
На останній сесії Попсуй подала у відставку і депутати знову обрали секретаря ним став Андрій Літвинов, який до цих пір вважає себе виконувачем обов'язків міського голови.
Але реєстр юридичних осіб думає інакше, за даними реєстру після Попсуй був обраний Маркушин. Як це розуміти, не відомо, як і те, хто ж в даний момент несе відповідальність як виконувач обов'язків міського голови.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Наверх

приірпіння

Правова Інформація

Відповідальність за достовірність інформації, реклами, комментарів несуть автори та рекламодавці Реклама на порталі. Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідотство КВ 22170-12070ПР Побажання, реклама, пропозіція, співпраця: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Авторське право (с): При використання будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Служба безопасности Украины Национальный Союз Журналистов Украины 

Пультовая охрана Шериф     Антикоррупционное бюро Украины