Погода: 21°C

Вівторок, 12 листопада 2019 14:08 Прочитано 2580 разів

Завтра весь городской совет Ирпеня собирается прогулять рабочий день...

Автор

Про то, что завтра день будет не рабочий для сотрудников городского совета Ирпеня решило руководство города, на своей официальной странице секретарь Ирпенского городского совета Андрей Литвинов. По мнению чиновников, на них давит прокуратура. Поєтому можно день не работать, вот такая вот логика.... 

progil litvinov

Пряма мова:

"Ірпінська міська рада та виконавчий комітет оголошують про проведення у середу 13 листопада одноденного бойкоту через політичний тиск з боку прокурора Києво-Святошинської місцевої прокуратури Юрія Дмитруня. Перепрошуємо за тимчасові незручності, мерія відновить свою роботу в четвер 14 листопала." - Андрей Литвинов

Но уже под вечер, появилось обращение от руководителя прокуратуры Киево-Святошинского района Юрия Дмитрунь:
"Шановні друзі, останнім часом представники старої влади Ірпеня розпочали проти мене неправомірні інформаційні атаки. Ексмер Ірпеня Володимир Карплюк всіма можливими способами намагається дискредитувати мене та Києво-Святошинську місцеву прокуратуру, розпускаючи брудні плітки та неправдиву інформацію у підконтрольних йому ЗМІ.

Причиною подібних маніпуляцій стала діяльність прокуратури, направлена на протидію свавіллю місцевої влади. Виконуючи свої професійні обов’язки та виконуючи загальнодержавний курс на боротьбу з корупцією та тіньовими схемами, Києво-Святошинська місцева прокуратура ініціювала кілька гучних справ проти ексмера Ірпеня та його команди. Залишившись без протекції «зверху» Карплюк та його команда «Нові обличчя» не можуть тиснути на прокуратуру, тому використовують методи «чорного» піару.

Будь-які інформаційні напади з боку скандального ексмера є абсурдними та не мають жодних доказів та підстав. У своїй діяльності я керуюсь виключно законами України та не піддаюсь жодним погрозам і маніпуляціям.
Я звертаюсь до незалежних журналістів з проханням уважно відслідковувати та перевіряти інформацію, яка надходить.
Жодні інформаційні атаки не стануть перешкодою для досягнення справедливості."

 
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 2580 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту