Погода: 21°C

Вівторок, 29 жовтня 2019 19:35 Прочитано 3526 разів

Депутат, який першим привітав з перемогою на виборах О. Горобця, може стати в.о. мера Ірпеня

Автор

На офіційній сторінці громадського діяча Олексія Зіневича було опубліковано світлини, на яких депутат міської ради Ірпеня від партії «Нові обличчя» п`е, мабуть, спиртні напої та вітає з перемогою Олександра Горобця, який обігнав його «шефа» Володимира Карплюка. Але нині Андрій Літвинов має всі шанси «посунути» А. Попсуй та М. Плешка і стати виконуючим обов’язки міського голови Ірпеня.Про таке припущення висловив О. Зіневич: вже наступної сесії А. Літвинов, завдяки голосуванню більшості депутатів, може зайняти цей пост, бо наразі Анастасія Попсуй не справляється з повноваженнями та не в змозі контролювати депутатів.

Автор поста припускає, що якщо А. Літвинов стане в.о. мера, то буде діяти більш «законно», ніж попередниця, бо має «інстинкт самозбереження» та не піде на грубий кримінал.

Але залишається питання, чому А. Літвинов випередив власника фейкових ЗМІ Максима Плешка, який за свої старання прорватися до влади, потрапив лише до ролика про «кращих лизателів в світі». Невже «лизателі» більше не потрібні в ІМР? Або дійсно відчувається дефіцит кадрів – велика кількість скандалів в Ірпені зробила В. Карплюка та його партію «токсичними», тому вірять ідеям лідера всього декілька людей…

Хочемо зазначити, що Літвінов майже єдиний, хто не банить за незручні коментарі. Так Попсуй, Карплюк на інши. Забанили всіх хто не співає їм хвалебні оди, тому його кандидатура буде більш доречною.

Але дуже швидко відреагував депутат А. Літвинов, який на своїй сторінці намагається виправдатися і пише, що навіть проінформував керівництво партіі (В. Карплюка) про зустріч та «чарку чая» з ворогом партії Горобцем.

На наступній сесії депутати Ірпінської міської ради мають шанс змінити секретаря, замість Анастасії прости Господі Попсуй, маріонетки Карплюка, особи заплямованої скандалом з грошима Небесної сотні, людини яку зараз судять за проведення фейкових слухань по Генплану, планують обрати Андрія Литвинова.

Будемо об'єктивними, теперішній склад ірпінської міської ради значною мірою це збіговисько випадкових дешевих людей, якими рухають особисті мотиви. Власні інтереси для цих осіб важливіші за долю міста, це підтверджується низкою прийнятих незаконних рішень, які громада оскаржує у судах. Для прикладу згадаємо рішення щодо Генплану або знищення військомату.

Андрій Литвинов є людиною, яка, я впевнений, вболівала за зміни у країні, а також першою поздоровила команду Слуги народу із перемогою у виборах до Верховної Ради по 95 округу.

Андрій Литвинов тривалий час працював у місцевому самоврядуванні, має власну позицію та буде віддано працювати на громаду.

Я впевнений, що ганебна сторінка мародера Володьки і Сушкінського мародера Петрушки буде перегорнута, а показова розгромна поразка на виборах буде уроком для наступних політиків Приірпіння.

P.S. Андрію, від себе скажу, що працювати потрібно так, щоб потім тебе не судили, а твої вчинки не лягли ганьбою на твоє ім'я.
P.S.2 Коли оберуть запросиш випити по чарочці

Олексій Зіневич

Сьогодні скандальновідомий забудовник Лісової Бучі Олексій Зіневич опублікував фото, на якому я за одним столом з Народним депутатом України Олександром Горобцем, з Зіневичем та журналістами телеканалу “Погляд”.
Напередодні сесії Ірпінської міської ради Зіневич таким чином спробував мене дискредитувати перед командою “Нові Обличчя” тим, що я знаходився з Зіневичем за одним столом і за його задумкою це б мало. Напевно, маючи на увазі, що він є токсичним діячем і перебування з ним за одним столом компрометує будь-якого політика. Щодо токсичності Зіневича я згоден.
З цього приводу скажу наступне. Я є відкритою людиною і як депутат Ірпінської міської ради готовий сісти за один стіл з будь-яким жителем Ірпеня та Приірпіння. Навіть із Зіневичем, який є фігурантом антикорупційних кримінальних проваджень та був помічений у тиску на свободу слова через обмеження доступу клієнтів свого провайдера “Бест” до інтернет-видань Ірпеня. Саме через це США скасувало візу Зіневича до цієї країни.
Після того, як відбулася моя зустріч зі скандальновідомим Зіневичем та Народним депутатом України Олександром Горобцем, я проінформував про це керівництво партії “Нові Обличчя”.
Завданням всіх ЗМІ є неупереджене інформування громадськості про події, які є важливими в суспільному житті. На жаль, Зіневич дискредитує українську журналістику, змушуючи кореспондентів свого телеканалу “Погляд” системно дискредитувати Ірпінь. При цьому вихваляють сусіднє місто, де Зіневич на підставних осіб роздерибанив 1,6 га комунальної землі, обгородивши чотирьохметровим парканом міську вулицю. Це низько та непатріотично по відношенню до ірпінської громади.
Сотні сюжетів з чорним піаром Зіневич випустив про депутатів Ірпінської міської ради. Його схема проста – очорнити депутата, щоб він прийшов до Зіневича і почав через страх наступних сюжетів голосувати в раді так, як потрібно сумнозвісному Зіневичу.
Та депутати Ірпінської міської ради – це монолітна команда, яка за кілька років викорінила корупційні схеми з міста і змінила Ірпінь. Тепер для більшості жителів за честь жити в Ірпені, нашим містом гордяться.
Зі свого боку я зроблю все можливе, щоб відстояти політичну репутацію кожного депутата Ірпінської міської ради, на якого Зіневич вилив тони інформаційного бруду шляхом медійних маніпуляцій.
Щоб жителі міста завжди мали офіційну позицію Ірпінської міської ради, коментуватиму позицію міської влади та максимально доноситиму правдиву інформацію про роботу команди.
Все буде Ірпінь!

Депутат А.Літвинов
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 3526 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту